Od kilku lat Czytelnicy „Kroniki Tygodnia” mogą wybierać swoich faworytów w czterech kategoriach: Piłkarz Roku, Trener Roku, Drużyna Roku i Odkrycie Roku.

Redakcja „Kroniki” ogłosiła swoje nominacje na początku grudnia. W kategorii Piłkarz Roku szansę na zwycięstwo mają Szymon Solecki i Rafał Turczyn.

Z kolei szkoleniowiec zamojskiego czwartoligowca, Krzysztof Rysak znalazł się wśród nominowanych w kategorii Trener Roku.

Dawid Daszkiewicz jest w gronie najlepszych piłkarzy młodego pokolenia w naszym regionie (Odkrycie Roku). Można również głosować na Hetmana Zamość w kategorii Drużyna Roku.

Co trzeba zrobić aby zagłosować na naszych piłkarzy i trenera? To proste, wystarczy wyciąć kupon plebiscytowy ze sportowych stron „Kroniki”, dokładnie wypełnić i wysłać lub przynieść osobiście do redakcji tygodnika (Kronika Tygodnia, ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość).

Patronat honorowy nad zabawą objął prezydent miasta Zamościa, Andrzej Wnuk.

Laureatów poznamy pod koniec lutego podczas Zamojskiej Gali Piłkarskiej, którą „Kronika” zorganizuje wspólnie z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej.

KG