Lubelski Węgiel “Bogdanka” Oficjalnym Sponsorem Hetmana

24/03/2023

Z przyjemnością informujemy, że LW Bogdanka została Oficjalnym Sponsorem Naszego Klubu. Jesteśmy zaszczyceni tym, że jedna z największych firm naszego regionu i jeden z liderów w skali kraju postawił na Hetmana, stając się częścią naszego projektu.
Zrobimy wszystko by nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Raz jeszcze dziękujemy!
 
Lubelski Węgiel “Bogdanka” S.A. jest jednym z wiodących polskich producentów węgla kamiennego, od wielu lat utrzymując pozycję lidera na rynku węgla energetycznego. Spółka od 2009 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
LW Bogdanka S.A. na Lubelszczyźnie pełni też rolę Mecenasa Kultury i Sportu, wspierając instytucje kultury, tworząc fundusz stypendialny dla początkujących artystów i animatorów, a także wspierając sport zawodowy i amatorski. Cieszymy się, że jako Hetman dołączamy do tego grona! 
 
– Zgodnie ze swoją strategią Bogdanka od lat wspiera inicjatywy sportowe w naszym regionie. Projekt Hetmana Zamość doskonale wpisuje się w tę strategię, tym bardziej, iż kładzie nacisk na rozwój grup młodzieżowych, na czym również bardzo nam zależy. Wspieramy wiele dyscyplin sportowych, jednak to piłka nożna niezmiennie pozostaje najbardziej popularnym sportem w naszym kraju. Mamy nadzieję, iż mecenat naszej firmy będzie dodatkowym impulsem do rozwoju tej dyscypliny na Lubelszczyźnie – powiedział Kasjan Wyligała prezes zarządu Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A.

NASTĘPNY MECZ

 

Tabela