26.07.2017

W dzisiejszej grze kontrolnej zespół Hetmana wyglądał bardzo solidnie. Na boisku panowała bardzo wyrówna gra. Pierwszy strzał na bramkę oddali zawodnicy Hetmana, gdy Damian Kupisz strzelał tuż obok słupka. Chwilę później strzału z dystansu próbował Lavruk jednak uderzał on wysoko nad poprzeczką. Chwilę później bliski szczęścia był Paluch jednak minimalnie się pomylił. Z czasem do głosu zaczęła dochodzić zawodnicy Wisły. W 32 minucie wyprowadzili oni groźną kontrę jednak czujnie, w ostatniej chwili, piłkę na rzut rożny wybił Żmuda. Do końca pierwszej połowy Wisła miała jeszcze trzy groźne strzały jednak w bramce zamościan rewelacyjnie w dzisiejszym spotkaniu prezentował się Skrzypek. Na przerwę drużyny schodziły z bezbramkowym remisem.

20427796_1490274287695912_1488661770_n

W drugiej połowie gra była mocno wyrównana. Groźne sytuacje stwarzał sobie zarówno Hetman jak i Wisła. Jednak o losach z meczu przesądziła sytuacja z 82 minuty. Obrońca sandomierzan faulował na wysokości 30 metra jednego z naszych zawodników. Do piłki podszedł Lavruk, znakomicie zagrał w pole karne w którym najwyżej do piłki wyskoczył Przemysław Żmuda i zdobył bramkę dającą zwycięstwo w meczu kontrolnym.

Na Hetmana czeka teraz spotkanie z Legią Warszawa, zespołem który na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów. Gra kontrolna odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy Królowej Jadwigi 8.