Mecz z drużyną Gromu (IV liga lubelska, grupa II) odbędzie się 26 lipca b.r. (niedziela) o godzinie 11:00 na boiskach treningowych za zamojską Rotundą.

Wśród trenujących zawodników z Hetmanem znaleźli się bramkarz Grzegorz Gibki, obrońca Norbert Myszka,pomocnicy: Łukasz Pokrywka, Damian Pupeć, Rafał Turczyn, Patryk Baran oraz powracający do Zamościa ponownie z Motoru Lublin Przemysław Koszel. Jedynym napastnikiem trenującym obecnie z Hetmanem jest Mikołaj Grzęda.

Poza wymienioną grupą w Zamościu pojawiają się zawodnicy testowani, których przydatność do gry w Hetmanie przez najbliższe dni sprawdzać będzie sztab szkoleniowy.

Wśród sprawdzanych zawodników znaleźli się piłkarze pochodzący z Zamościa oraz wyróżniający młodzieżowcy z klubów z wyższych lig.

Hetman pomału wychodzi na prostą i choć przed naszym zespołem jeszcze daleka droga, to jednak obecne działania pozwalają wierzyć, że wspólnymi siłami uda nam się uratować klub.

Zobowiązania są spłacane. Najważniejszy jest teraz jednak spokój, praca  i przygotowanie drużyny do startu w lidze.

Przypominamy o trwającej zbiórce na rzecz Klubu Sportowego Hetman Zamość. Wsparcia można dokonać klikając w tym miejscu!