Avia do meczu z Hetmanem przystępuje z pewnością zaliczając zwyżkę formy, która uplasowała żółto-niebieską drużyną na czwartej pozycji w tabeli. Szczególne wrażenie robią dwa ostatnie mecze świdniczan, którzy najpierw na wyjeździe pokonali Jutrzenkę Giebułtów 6:0, następnie przed własną publicznością strzelając również sześć goli, ale tracąc dwa pokonali rezerwy Korony Kielce.

Najlepszym strzelcem jutrzejszego rywala jest Wojciech Białek, który zdobył siedem goli. Warto podkreślić, ze cały zespół Hetmana w rozgrywkach trzeciej ligi do tej pory zdobył cztery bramki.

Hetman również nie może narzekać przed meczem z Avią. Remis po dobrym meczu, a zwłaszcza pierwszej połowie ze Stalą Stalowa Wola, a także spokojna wygrana w Pucharze Polski z Andorią Mircze może nie będzie robić wrażenia na rywalach, to jednak postęp, jaki notują zawodnicy trenera Jarosława Czarnieckiego pozwala napawać nadzieją, że w sobotnie popołudnie, choć to goście będą faworytami, to z pewnością nikt im w Zamościu punktów za darmo nie odda.

Głośny doping zamojskich kibiców, ambicja, waleczność, serce zostawione na boisku, a przede wszystkim drużyna, to wszystko może sprawić, że Hetman w meczu z Avią może zaskoczyć, tym bardziej, że w końcu to derby, a te rządzą się swoimi prawami.

Sędzią jutrzejszego meczu będzie Mateusz Czerwień z Krakowa, zaś na liniach pomagać mu będą Łukasz Marek oraz Łukasz Chowaniec.

Przypominamy, że od meczu z Avią sprzedaż biletów odbywa się także w dniu meczu.

Do zobaczenia na stadionie OSiR!