21.06.2018

Harmonogram Pikniku:

10:00 – Uroczyste rozpoczęcie pikniku przez Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka, Prezesa E.Leclerc Henryka Świdnika i Prezesa Spółdzielni Jacka Szkałubę

10:15 – Uformowanie drużyn najmłodszych ze Szkoły Podstawowej nr.4 i rozegranie meczu.

11:00 Uformowanie drużyny młodzieży – uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr.3 zaproszonych przez Mariusza Bardę trenera juniorów w KS Hetman Zamość i rozegranie meczu

11:45 – Uformowanie drużyny pracowników Spółdzielni i E.Leclerc i uzupełnienie ich w razie potrzeby o zawodników Hetmana i rozegranie meczu.

12:45 – Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie pamiątkowych pucharów.

13:00 – Koniec imprezy.

W czasie imprezy przygotowana różne atrakcje. Będzie również okazja do rozmowy z trenerem Hetmana oraz zawodnikami w których będzie można podpytać o plany na przyszły sezon oraz zapisania dzieci na treningi w AMSPN Hetman Zamość. Zapraszamy wszystkich do udziału w pikniku, którego celem jest zbieranie środków na budowę Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami przy ulicy Kresowej w Zamościu.

Piknik odbędzie się na na terenach rekreacyjnych Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego obok brązowych wieżowców.