09.03.2017

Jakie nastroje panują w drużynie przed startem ligi?

Nastroje w drużynie są bojowe. Każdy z nas jest pozytywnie nastawiony do startu ligi. Jesteśmy gotowi na pierwsze spotkanie i głodni gry o ligowe punkty. Wiemy, że żaden falstart nie może mieć miejsca.

Co byś chciał aby cechowało zespół którego jesteś kapitanem?

Na pewno będzie to wola walki od pierwszej do ostatniej minuty. Ambicja jest bardzo ważnym elementem i jako zespołowi nikt na pewno nie będzie mógł nam zarzucić jej braku. Kluczową rolę odegra na pewno mądrość w wyborze sytuacji strzeleckich. Ważne jest aby każdy z moich kolegów przez całe spotkanie zachowywał koncentrację.

W zespole zimą doszło do kilku ruchów kadrowych. Jesteście teraz mocniejsi?

Zmiany oceniam jak najbardziej na plus. Każdy z nowych zawodników niesie dodatkowe atuty do naszej gry. W szczególności Filip Drozd, jest on typem gracza którego bardzo potrzebowaliśmy.

Dyspozycja zespołu w meczach sparingowych powoduje, że możemy z optymizmem patrzeć na rozgrywki ligowe?

Mecze sparingowe w dużym stopniu różnią się od meczów ligowych, o punkty. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i gotowi na zwycięstwa.

Celem Hetmana jest awans do trzeciej ligi. Czy jako kapitan postawiłeś jakieś cele indywidualne przed sobą?

Moim indywidualnym celem jest to aby po naszej stronie było jak najmniej bramek straconych, co jest oczywistym celem dla każdego obrońcy. I wiadomo, główny cel jaki przyświeca mi ale sądzę, że i całej drużynie jest awans.

Jak zachęciłbyś kibiców do pojawiania się na trybunach przy okazji waszych domowych meczów na wiosnę?

Mogę zapewnić, że będziemy starali się grać atrakcyjna piłkę dla oka. Będziemy dokładać starań aby w meczach było jak najwięcej sytuacji bramkowych. Zapraszam bardzo serdecznie wszystko kibiców na nasze domowe spotkania jak i te wyjazdowe.

KG