W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównane spotkanie, w którym do przerwy nie padły bramki. Motor strzelanie rozpoczął w 58. minucie, po tym jak po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego piłkę do siatki wpakował Marcin Michota. Drugie trafienie zaliczył były napastnik zamościan, Michał Paluch, który wykorzystał prostopadłe podanie od Szymona Kamińskiego.

Kolejnym rywalem podopiecznych Jacka Ziarkowskiego podczas obozu dochodzeniowego będzie Izolator Boguchwała. Sparing odbędzie się w najbliższą sobotę (23 lutego) o godzinie 11:00.

Hetman Zamość – Motor Lublin 2:0 (0:0)
58′ Michota, 66′ Paluch

Hetman: Kowalczyk – Testowany I (59′ Otręba), Kanarek, Żmuda, Słotwiński – Skoczylas (67′ Testowany II), Pupeć (46′ Bright), Kycko (67′ Myśliwiecki), Myśliwiecki (46′ Turczyn) – Oziemczuk, Testowany II (46′ Olszak)