22.01.2018

Drużyna juniorów starszych udała się do Nielisza w jedenastoosobowej kadrze, w której znaleźli się:

Damian Wolanin – Jakub Bosowski, Patryk Chojda, Dawid Dworak, Adrian Klimczuk, Mateusz Marek, Grzegorz Maroszek, Kacper Pawlak, Jakub Płaneta,  Szymon Sadowski,  Daniel Tracz.

DSC04772

Pierwsze dwa mecze naszych młodych zawodników to zapoznawanie się z halą. Remisy 1:1 z Relaxem Radecznica oraz Perłą Deszkowice na początku turnieju mogły powodować lekki niedosyt. Hetman stwarzał sobie sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać przekuwając na gole dające prowadzenie. Przebudzenie przyszło w trzecim meczu turnieju, w którym przyszło nam się mierzyć z Gryfem Gmina Zamość. Szybko strzelone dwie bramki spowodowały, że w poczynaniach naszych zawodników widać było pewność i wiarę we własne umiejętności. Po efektownej wygranej z optymizmem można było spoglądać w tabelę i celować w awans do rundy finałowej. W ostatnich dwóch grupowych meczach nasza drużyna zmierzyła się z Alwą Brody Małe oraz Deltą Nielisz, które pewnie pokonała i z pierwszego miejsca weszła do półfinału.

DSC04838

Los w półfinale turnieju skrzyżował nas z Omegą Stary Zamość. Już na początku spotkania po strzale Dawida Dworaka Biało-Zielono-Czerwoni wyszli na prowadzenie. Mądra gra przez dalszą część spotkania spowodowała, że mogliśmy się cieszyć z awansu do finału, w którym mieliśmy się zmierzyć z Olimpią Miączyn. W obu zespołach od początku było widać chęć zwycięstwa, ale niestety to Olimpia jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Chwilę później za sprawą Dawida Dworaka Hetman wyrównał wynik spotkania. Na minutę przed końcem Kamil Pliżga zdobył decydujące trafienie i dał Olimpii zwycięstwo w całym turnieju. Hetman zajął drugie miejsce i awansował do kolejnego etapu czyli turnieju okręgowego. Gdy tylko dostępne będą dokładne terminy oraz miejsce rozgrywania Okręgowych Mistrzostw w Piłce Nożnej Seniorów zostaną opublikowane na naszej stronie.

DSC04855

Podczas podsumowania całego turnieju Dawid Dworak wybrany został najlepszym zawodnikiem całego turnieju. Wyróżnienie było całkowicie zasłużone ze względu na to, że Dawid kreuje grę naszego zespołu i jest wyróżniającą się postacią całego turnieju.

DSC04735

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich naszych spotkań oraz strzelców bramek dla naszego zespołu.

Faza grupowa:

Hetman Zamość 1 – 1 Relax Radecznica

Dawid Dworak

Hetman Zamość 0 – 0 Perła Deszkowice

Hetman Zamość 2 – 1 Gryf Gmina Zamość

Kacper Pawlak, Szymon Sadowski

Hetman Zamość 4 – 1 Alwa Brody Małe

3 x Dawid Dworak, Kacper Pawlak

Hetman Zamość 6 – 0 Delta Nielisz

3 x Jakub Płaneta, Dawid Dworak. Jakub Bosowski, Kacper Pawlak

Faza finałowa:

1/2 finału Hetman Zamość 1 – 0 Omega Stary Zamość

Dawid Dworak

Finał Hetman Zamość 1 – 2 Olimpia Miączyn

Dawid Dworak

Kamil Gac

DSC04737 DSC04743 DSC04746 DSC04762 DSC04768 DSC04770 DSC04776 DSC04836 DSC04852