02.03.2018

Chełmianka do tej pory rozegrała sześć meczów kontrolnych. W trzech z nich górą byli zawodnicy Artura Bożyka. Kolejno pokonywali GKS Niemce 10:0, Wilgę Garwolin 3:1 oraz Orlęta Radzyń Podlaski 2:0. Ich spotkanie z pierwszoligowym Górnikiem Łęczna zakończyło się remisem 1:1. W dwóch spotkaniach musieli jednak uznać wyższość rywali, z trzecioligową Avią Świdnik przegrali 0:2. Takim samym wynikiem zakończyło się ich spotkanie z drugoligową Stalą Stalowa Wola. W poprzedni sezonie Chełmianka była naszym ligowym rywalem. W rundzie jesiennej górą była drużyna z Chełma z kolei w rundzie wiosennej zwycięscy okazali się Biało-Zielono-Czerwoni.

Spotkanie kontrolne odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 03.03 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu. Pierwszy gwizdek  sędziego Konrada Łukiewicza zabrzmi o godzinie 11:00.

DSC03343

Z kolei juniorzy starsi prowadzeni przez Mariusza Barde w niedzielę zmierzą się z grającym w chełmskiej lidze okręgowej, Ruchem Izbica. Trenerem Ruchu jest doskonale znany w Zamościu, był zawodnik Klubu Sportowego Hetman Zamość, Andrzej Rycak. Jego zespół po rundzie jesiennej zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem piętnastu punktów. Sędzi głownym tego spotkania będzie Łukasz Malczewski. Początek  o godzinie 14:00.

DSC04976