Kontynuujemy akcję z oficjalnego fanpage Klubu #ZADAJMIPYTANIE.
Każda osoba, która lajkuje fanpage KS Hetman Zamość oraz Hetman Zamość Biznes Klub, mogła w komentarzu pod postem zadać pytanie zawodnikowi Hetmana
Drugim piłkarzem, któremu mogliście zadać pytanie był Rafał Kycko.
Dziękujemy za pytania!
„Kyco” odpowiedział na pięć pytań.

#zostanwdomu #stayathome

  1. (Joanna) Jak wspominasz treningi w wieku młodzieńczym, juniorach, trampkarzach? I co byś powiedział dzisiejszej młodzieży, która chce odnieść „sukces” w piłce?
    Odp:
    To były fajne czasy i bardzo miło wspominam treningi w grupach młodzieżowych, wtedy myślałem tylko o tym, żeby pójść na trening.
    Dzisiejszej młodzieży, przekazałbym, żeby pracowali na treningach, byli w tym wytrwali i podejmowali mądre decyzje w przyszłośc
    i
18-letni Rafał Kycko w barwach drugoligowego Hetmana, rok. 2009
(Fot. Przemysław Szyszka)

2. (Paweł) Rafał masz ogromne możliwości, żeby być najlepszym rozgrywającym w tej lidze. Jesteś Hetmanowcem.
Czy masz jakiś problem fizyczny? Czy wypaliłeś się chwilowo? Pamiętaj, że masz wsparcie na trybunach.
Życzę Ci zdrowia, poukładania sobie życia i wielu dobrych meczy dla Hetmana.
Odp:
Problemów fizyczna nie mam, ale kilka centymetrów by się przydało… (śmiech). Kiedy przestaje się czerpać radość z gry w piłkę wtedy zawodnik się wypala, a ja tą radość czerpię od pierwszego treningu w trampkarzach, aż do dzisiaj. Za wsparcie kibiców dziękuje, czuć to z boiska i liczę, że będę je otrzymywał nadal.

3. (Darek) Według Pana, która liga byłaby optymalna dla Hetmana biorąc pod uwagę wielkość miasta i możliwości organizacyjne Klubu?
Odp:
Według mnie to 2 liga.

4. (Bartosz) Co jest przyczyną twojej słabej dyspozycji w ostatnich miesiącach? Z zawodnika, od którego trenerzy i kibice zaczynali ustalanie jedenastka stałeś się rezerwowym.
Odp:
W sporcie zdążają się słabsze okresy i wtedy trzeba ciężko trenować, żeby z tego wyjść. Ja ten okres mam za sobą i teraz muszę to udowodnić, jak wrócimy do gry o ligowe punkty.

5. (Mateusz) Przez ile sezonów zamierzasz reprezentować barwy K.S. Hetman Zamość?
Odp:
Chciałbym reprezentować barwy Hetmana tak długo na tyle ile mi zdrowie pozwoli.