Tym razem pytania od Was otrzymał Damian Pupeć.
„Pupi” odpowiedział na wszystkie bez wyjątku 🙂
Zapraszamy do czytania!

1. (Wojtek) Grałeś pod okiem Trenera Jacka Ziarkowskiego. Jak ten czas wspominasz i czego się pod jego wodzą nauczyłeś?
Odp: Trenera Jacka Ziarkowskiego wspominam dobrze, można powiedzieć, że to on wprowadził mnie do piłki seniorskiej i dał szanse zagrania na szczeblu trzecioligowym. Był bardzo dobrym zawodnikiem jak i Trenerem.
w Hetmanie miał swój pomysł i styl na grę, do którego starałem się dopasować i wynieść z niego jak najwięcej. Na pewno, u boku Trenera ukazał się mój charakter jak i początek tzw. cwaniactwa boiskowego.
Starał się również jak najszybciej zlikwidować u mnie „juniorskie granie”. Mam nadzieję, że to wszystko w przyszłości zaowocuje i się przyda jak nie na boisku to po za nim. Kontakt z Trenerem był dobry i panowała fajna atmosfera. Wiadomo… nie zawsze było tak kolorowo, bo każdy człowiek ma swoje zdanie i swoje wybory, z którymi czasami się nie zgadzałem i ich nie rozumiałem, ale ogólnie współpracę z Trenerem tak jak mówiłem wspominam dobrze i nie czuje, że był to dla mnie stracony czas.

2. (Bartosz) Jesteś z nami już od pewnego czasu więc na pewno masz pogląd na sprawy związane z Hetmanem, jak oceniasz funkcjonowanie klubu i co należałoby poprawić, aby Wam piłkarzom gra w Zamościu kojarzyła się z dobrze poukładanym klubem?
Odp: Tak jestem w Klubie już od pewnego czasu, ale jeśli chodzi o sprawy poza boiskowe to za bardzo nie mam o czym się wypowiedzieć, ponieważ skupiam się tylko na grze. Jedyne co mogę powiedzieć, to na pewno Pan Prezes Tomasz Sak wkłada wszelkie starania, żeby wszystko było ogarnięte oraz poukładane, powoli widać, że wszystko zmierza ku właściwej drodze. Trzeba być realista i nie można się oszukiwać, ponieważ jest to 3 liga i jak na ten poziom myślę, że wszystko jest tak jak powinno być.

3. (Hubert) Co grać podczas kwarantanny? Może jakieś „pewniaczki” na najbliższy weekend?
Odp: Niestety nie jestem w stanie pomóc, ponieważ jako zawodnik w regulaminie kontraktu mamy zapis, że nie możemy brać udziału w grach hazardowych.

4. (Karol) Jakiego Trenera najbardziej wspominasz z grup młodzieżowych, w których występowałeś podczas Twojej przygody z piłką?
Odp: Wszystkich trenerów wspominam raczej dobrze. Każdy mnie czegoś nauczył i każdy wkładał ogrom pracy, żeby przekazać swoją wiedzę. Jeśli musiałbym wymienić nazwisko trenera to najlepiej wspominam Pana Janusza Kowalskiego, który trenował mnie na Śląsku w SKS Gwarek Zabrze jest to dla mnie świetny trener, który ma bardzo duża wiedzę, doświadczenie jak i podejście do trenowania.

5. (Filip) Jak się czujesz reprezentując Hetman Zamość w 3 lidze?
Odp: Występy w Hetmanie Zamość sprawiają mi wielka radość jest to super przeżycie grać przy KJ8, świetni kibice i ogólnie cała otoczka związana z Klubem jest niesamowita. Jestem osobą bardzo ambitną i staram się zawsze dawać z siebie 100% i na boisku jestem gotowy oddać serce za ten Klub. Dodatkowo pierwsze swoje kroki związane z piłką stawiałem w Zamościu, wiec już od dziecka płynie we mnie biało-zielono-czerwona krew i na pewno nie powiedziałem tutaj jeszcze ostatniego słowa.
Parę razy śniło mi się, że strzelam bramkę przy pełnych trybunach, ale to jeszcze dużo pracy przede mną.