31.03.2018

Pierwszą groźną okazję do strzelenia bramki Hetman stworzył sobie w 10. minucie. Główka Michała Palucha po dośrodkowaniu z prawej flanki poszybowała nad bramką Victorii. Chwilę później Rafał Kycko zmusił do interwencji Pawła Furtaka, który jednak pewnie złapał uderzenie pomocnika gości.

DSC05313

W 19. minucie Paluch zauważył Stefańskiego, zagrał idealną piłkę na dobieg, a lewoskrzydłowy w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi otwierając wynik spotkania. Kolejna groźna akcja w wykonaniu duetu Stefański-Paluch zakończyła się strzałem głową naszego napastnika. Uderzenie wylądowało jednak w rękach Furtaka. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę faulowany w polu karnym był Stefański, a rzut karny na bramkę zamienił Przemysław Kanarek.

DSC05285

Po przerwie wciąż najjaśniejszą postacią był Michał Paluch. W 47. minucie pędzący w pole karne 24-latek zagrał na lewo do Kycki, który pewnie podwyższył wynik spotkania. Po ponad godzinie gry zamościanie dostali drugi prezent od gospodarzy, po tym jak Bednara został sfaulowany w polu karnym rywali. „Jedenastki” nie wykorzystał jednak Szymon Solecki. Strzał przy lewym słupku zawodnika Hetmana obronił Furtak. Końcowe minuty to popis strzelecki Palucha. Nasz napastnik skompletował hat-tricka w zaledwie sześć minut! Pierwsza z jego bramek to także duża zasługa Rafała Kycki, który zagrał piłkę wprost na głowę. Kolejne dwa trafienia to mocne strzały po podaniach Miedźwiedzia i Daszkiewicza.

DSC05334

W następnej kolejce zawodników Jacka Ziarkowskiego czeka pauza. 11 kwietnia (środa) odbędzie się zaległe spotkanie z Powiślakiem w Końskowoli.

DSC05341

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:6 (0:2)

0:1 Piotr Stefański 19 min.

0:2 Przemysław Kanarek 45+1 min. (rzut karny)

0:3 Rafał Kycko 50 min.

0:4 Michał Paluch 85 min.

0:5 Michał Paluch 89 min.

0:6 Michał Paluch 90+1 min.

Victoria: Furtak – Grądzki, Pogorzelec, Paskiv (60′ Gregorowicz), Brodalski (62′ Kociuba) – Misztal, Krzyżak (60′ Zwolak), Kasprzycki, K. Sawa, Sz. Sawa (75′ Janusz) – Pakuła (68′ Fronc).

Hetman: Skrzypek – Kanarek (80′ Luterek), Świech, Dudek, Daszkiewicz – Kuśmierz (46′ Nastałek), Kycko, Solecki, Bednara (85′ Tucki), Stefański (70′ Miedźwiedź) – Paluch