W pierwszej połowie meczu piłkarze Hetmana osiągnęli wyraźną przewagę co widać po strzelonej bramce już w 7 minucie przez Norberta Myszkę. To własnie on najbardziej wyróżniał się na boisku oraz sprawiał obronie gości najwięcej problemów, dzięki trudniejszym rozwiązaniom z którymi rywale nie mogli sobie poradzić. Dużo zamieszania poprzez swoją szybkość robił Szymon Nowak, fajnie radziła sobie para stoperów Szymon Płotnikiewicz oraz Michał Luterek. W skutek solidnej postawy w defensywnie drużyna do przerwy schodziła bez straconej bramki.

Druga połowa to już bardziej wyrównane widowisko. Na boisku w w naszej drużynie doszło do siedmiu zmian. Boisko opuścili między innymi zawodnicy aspirujący do gry w pierwszym zespole. Byli to między innymi Szymon Płotnikiewicz, Michał Luterek oraz Karol Bukowski. Z dobrej strony zaprezentowali się dwaj nowi zawodnicy, którzy do naszego klubu przyszli z Huczwy Tyszowce, środkowy obrońca Łukasz Skóra oraz napastnik Hubert Wnęk. W 71 minucie spotkania na 9 minut przed końcem, pięknym uderzeniem na długi słupek, w samo okienko bramki rywala, popisał się Karol Tucki. Swoją bramką ustalił on końcowy wynik meczu.

Skład Hetmana:

I połowa : Wolanin – Filipowicz, Płotnikiewicz, Luterek, Myszka – Bukowski, Latawiec, Pilipczuk, Sadowski – Daszek, Nowak
II połowa : Adamczuk – Zub, Danilewicz, Skóra, Filipowicz – Myszka, Tucki, Latawiec – Madeja, Wnęk, Daszek.

Hetman Zamość – SMS Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)
Bramki dla Hetmana: Norbert Myszka (7 min.), Karol Tucki (71 min.)
Grano 2×40 minut.

KG