W dniu dzisiejszym (31 marca) doszło do zmiany na stanowisku prezesa Klubu Sportowego Hetman Zamość. Adama Adamczuka zastąpił dotychczasowy wiceprezes – Tomasz Sak.

– Realia związane z Klubem znam doskonale, ponieważ od roku poświęcam Hetmanowi niemal każdą wolną chwilę. Zdaję sobie sprawę, że podejmuję się trudnego zadania, by stanąć za sterami Hetmana w dobie koronawirusa i w sytuacji, gdy cała piłkarska Polska przeżywa bardzo ciężki okres a każdy dzień przynosi wiele niewiadomych. Postaram się jednak nie zawieść oczekiwań licznych przyjaciół naszego Klubu – skomentował powołanie na stanowisko prezesa Tomasz Sak. – Jednocześnie chciałbym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowemu prezesowi Adamowi Adamczukowi.

Pracowaliśmy wspólnie na rzecz Hetmana przez ponad rok. Adam Adamczuk, mimo licznych obowiązków związanych z prowadzeniem kancelarii adwokackiej, zawsze i z dużym poświęceniem wykonywał swoje obowiązki na rzecz Klubu. Jestem przekonany, że Jego praca była odbierana przez zawodników, sztab szkoleniowy, kibiców i sponsorów bardzo pozytywnie.

Dziękujemy i życzymy realizacji zamierzeń zawodowych – dodaje nowy prezes Hetmana. Informujemy też, że w najbliższych dniach podamy personalia nowego wiceprezesa Klubu.