02.09.2017

Ludowy Klub Sportowy Sokół Adamów założony został w 1949 roku. Drużyna przez większość sezonów występowała w klasie okręgowej. W ostatnim sezonie zespołowi z Adamowa udało się o włos wygrać klasę okręgową, dzięki czemu awansowali do czwartej ligi. Obecnie klub zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli i zbiera dobre recenzje za swoje występy.

W ostatniej kolejce Sokół przegrał u siebie ze Stalą Kraśnik 1:5. Imponujące zwycięstwo zamościan sprzed tygodnia zostało niestety anulowane. Po dwunastobramkowym meczu Włodawianka wycofała się z rozgrywek IV ligi, a jej dotychczasowe spotkania zostały anulowane. Drużyna z Włodawy zagra ostatecznie w chełmskiej A klasie. Z powodu wycofanie się naszego ostatniego przeciwnika żałować może najbardziej Michał Paluch, który trafił do siatki aż pięciokrotnie i wyprzedził w klasyfikacji strzelców Damiana Kupisza.

Serdecznie zapraszamy na mecz w sezonie, w którym jedynym celem jest awans do trzeciej ligi. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00. Przypominamy, że w przerwie niedzielnego spotkania spośród osób które zakupiły karnet nastąpi losowanie bardzo atrakcyjnych nagród. W dniu meczowym można jeszcze nabywać karnety w kasach biletowych.

Kamil Gac