Pierwszą bramkę straciliśmy w 25 min. po szybkiej kontrze rywali. W naszej szesnastce ładnie znalazł się Krystian Żelisko, który płaskim strzałem z dziesięciu metrów nie dał szans Grzegorzowi Gibkiemu. Po stracie gola zagraliśmy trochę odważniej, ale nie byliśmy w stanie wypracować sobie żadnej okazji bramkowej. Na minutę przed końcem pierwszej połowy Michał Budzyński po stałym fragmencie gry zdobył drugą bramką.

Po zmianie stron nadal nie byliśmy w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywali, którzy zasłużenie zgarnęli komplet punktów.

Spotkanie z Lewartem było ostatnim, w którym barwy Hetmana reprezentował turecki gracz Okan Ozcifci. Zawodnik rozwiązał umowę z klubem, tłumacząc się względami rodzinnymi. Z tego samego powodu z Zamościa wyjechał również Wesley Vincent Cain. W sobotę o 13.00, w ramach 20 kolejki III ligi (gr. IV) zagramy na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg.

Hetman Zamość – Lewart Lubartów 0:2 (0:2)

Bramki: Żelisko (25), Budzyński (44)

Hetman: Gibki – Gierowski, Myszka (70 Jamroż), Jaroszyński, Szatała, Turczyn, Dajos (46 Ozcifci), Pupeć (73 Polak), Wolanin, Pokrywka (46 Białousko), Kruczkowski.