Sparingowy weekend

03/03/2024

Intensywny weekend przygotowań do startu rundy wiosennej mają za sobą biało-zielono-czerwoni. Najpierw, w piątek 1 marca, zmierzyli się z A-klasowym BKS Bodaczów, a w niedzielę wybrali się do Lublina, gdzie ich formę sprawdziły rezerwy I-ligowego Motoru.
 
Mecz z BKS Bodaczów zakończył się zwycięstwem Hetmana 5:1, a do siatki trafiali: Damian Buczek, Wojciech Oseła, Mateusz Chodacki i dwukrotnie Sasza Kushch-Vasylyshyn. Honorowego gola dla gości zdobył Mateusz Wróbel z rzutu karnego.
Skład Hetmana: Bednarczyk, Woźniak, Zwolak, Oseła, Bartecki, Laskowski, Łapiński, Łazar, Buczek, Kycko, Vistovskij
Grali także: Zakrzewski, Krasnopolski, Mazur, Miedźwiedź, Kostrubiec, Baran, Chodacki, Kushch-Vasylyshyn
 
W kolejnym meczu sparingowym rozegranym w Lublinie ulegliśmy rezerwom Motor Lublin 2:3. Mimo szybkiego objęcia prowadzenia przez biało-zielono-czerwonych, gdy z karnego trafiał niezawodny Sasza Kushch-Vasylyshyn, miejscowi w kwadrans zanotowani trzy trafienia i schodzili na przerwę z wynikiem 3:1. W drugiej odsłonie trafiał tylko Hetman, a bramkę z rzutu karnego zanotował Wojtek Oseła. Dla nas był to jednak bardzo wartościowy sparing i możliwość sprawdzenia się na tle zaplecza I-ligowca.
Skład Hetmana: Dobromilski, Zakrzewski, Oseła, Materna, Kostrubiec, Chodacki, Miedźwiedź, Baran, Kycko, Łapiński, Kushch – Vasylyshyn
Grali także: Bednarczyk, Bartecki, Woźniak, Laskowski, Łazar, Buczek, Vistovskij.
 
Kolejny sparing zagramy w sobotę, 9 marca, z Cisowianką Drzewce.

NASTĘPNY MECZ

 

Tabela