19.10.2017

Łada założona została w 1945 roku.  Zespół z Biłgoraja zajmuje obecnie jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. Piłkarze prowadzeni przez Ireneusza Zarczuka w tym sezonie zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa, cztery remisy oraz tyle samo porażek. W ostatnim ligowym spotkaniu Łada na własnym stadionie podjęła Stal Kraśnik. Biało-niebiescy musieli w tym spotkaniu uznać wyższość rywali i ostatecznie przegrali spotkanie 2:3. Łada wystąpiła w następującym zestawieniu:

lineup

W poprzednim sezonie dwukrotnie górą byli biało-zielono-czerwoni. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu podtrzymają swoją serię i ponownie pokonają zespół z Biłgoraja.

KS LZPN ogłosiło obsadę sędziowską meczów 12 kolejki IV ligi grupy lubelskiej. Głównym arbitrem derbów Zamojszczyzny będzie Jakub Bancerz. Pierwszy gwizdek  sędziego zabrzmi o godzinie 14:00. Przypominamy, że mecz z Ładą jest imprezą masową podwyższonego ryzyka i z tego powodu aby wejść na stadion koniecznie jest posiadanie ze sobą dokumentu z numerem PESEL.