15.03.2018

Z powodu złego stanu boiska w Końskowoli odwołane zostało spotkanie inaugurujące rundę wiosenną naszej drużyny. Spotkanie to odbędzie się w nowym terminie 11 kwietnia. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.  Za tydzień podopieczni Jacka Ziarkowskiego rozegrają pierwsze domowe spotkanie w rundzie rewanżowej. Już teraz zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich kibiców na domowe mecze w rundzie wiosennej na naszym stadionie. Spotkanie z EKO Różanką zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w sobotę 24 marca o godzinie 14:00.

W ten weekend sztab szkoleniowy nie planuje rozegrania żadnego spotkania kontrolnego. W zamian za to w sobotę odbędzie się trening

Przypominamy, że w sprzedaży są karnety na domowe mecze Hetmana. Karnet na rundę wiosenną obejmuje sześć spotkań ligowych, w których rywalami Hetmana będą: Eko Różanka, Stal Kraśnik, Roztocze Szczebrzeszyn, Lewart Lubartów, MKS Ryki oraz Kryształ Werbkowice.

Karnety są w sprzedaży  wyłącznie w recepcji OSiR-u znajdującej się przy wejściu do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

CENNIK:

KARNET VIP – 150 zł.

KARNET NORMALNY – 50 zł.

W dniu meczu z EKO Różanką karnety będzie, można również w kasach biletowych. Ceny biletów na pozostają bez zmian. Bilet normalny będzie kosztował 10 zł. a ulgowy 5 zł.

Przypominamy, że na domowe mecze Hetmana kobiety oraz dzieci w wieku do 10 lat mogą wchodzić na mecze nieodpłatnie.