
Michał Herda wraca do Hetmana
31/07/2023
Występujący w Hetmanie w sezonie 2021/2022 Michał Herda ponownie zagra w biało-zielono-czerwonych barwach. 20-letni obrońca jest wychowankiem Unii Hrubieszów, a w ostatnim sezonie występował w Olimpii Miączyn, gdzie rozegrał 11 meczów i zdobył 3 bramki. Z Hetmanem podpisał roczną umowę. Witamy ponownie w Hetmanie Michał!
NASTĘPNY MECZ

Tabela
| MACRON IV LIGA LUBELSKA | ||
| DRUŻYNA | PKT | |
| 1 | 82 | |
| 2 | 74 | |
| 3 | 68 | |
| 4 | 55 | |
| 5 | 52 | |
| 6 | 48 | |
| 7 | 48 | |
| 8 | 47 | |
| 9 | 44 | |
| 10 | 40 | |
| 11 | 34 | |
| 12 | 25 | |
| 13 | 23 | |
| 14 | 22 | |
| 15 | 22 | |
| 16 | 3 |

