9.02.2019

Pierwsze minuty wyglądały obiecująco. Pierwszą groźną okazję dla Hetmana stworzył Kamil Oziemczuk. Niestety piłka po strzale napastnika nie trafiła do bramki. Cała pierwsza połowa przebiegała pod znakiem walki w środku pola.

Po przerwie strzał przy prawym słupku zanotował testowany zawodnik Hetmana. Precyzyjne uderzenie zostało obronione przez Banka. Po godzinie gry dobrą wrzutką popisał się Przemysław Żmuda, ale zabrakło centymetrów, by Paweł Myśliwiecki sięgnął futbolówkę głową. Resovia rozpoczęła strzelanie w 66. minucie. Radosław Adamski oddał strzał z lewej strony pola karnego, a piłka po rykoszecie trafiła do siatki. W 79. było już 2:0, po tym jak po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową do bramki trafił Karol Twardowski. Ten sam zawodnik był autorem trzeciej bramki, która padła po wrzutce z prawej strony.

Hetman Zamość – Resovia Rzeszów 0:3 (0:0)

Bramki: 66′ Radosław Adamski, 79′, 87′ Karol Twardowski

Hetman: Testowany I – Kanarek, Dudek, Żmuda, Słotwiński (63′ Omański) – Skoczylas, Pupeć, Kycko (46′ Barnor), Turczyn (46′ Myśliwiecki) – Oziemczuk, Testowany II (63′ Otręba)