Tabela
LIGA OKRĘGOWA | |||||||||
DRUŻYNA | M | Z | R | P | BZ | BS | PKT | ||
1 |   Hetman Zamość | 15 | 13 | 1 | 1 | 75 | 10 | 40 | |
2 |   Huczwa Tyszowce | 15 | 11 | 2 | 2 | 52 | 17 | 35 | |
3 |   Pogoń 96 Łaszczówka | 15 | 10 | 2 | 3 | 44 | 20 | 32 | |
4 |   Grom Różaniec | 15 | 8 | 4 | 3 | 28 | 13 | 28 | |
5 |   Victoria Łukowa | 15 | 7 | 6 | 2 | 23 | 15 | 27 | |
6 |   Omega Stary Zamość | 15 | 7 | 4 | 4 | 38 | 30 | 25 | |
7 |   Graf Chodywańce | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 21 | 25 | |
8 |   Błękitni Obsza | 15 | 6 | 3 | 6 | 26 | 32 | 21 | |
9 |   Olimpiakos Tarnogród | 15 | 6 | 2 | 7 | 20 | 21 | 20 | |
10 |   Tanew Majdan Stary | 15 | 5 | 4 | 6 | 29 | 30 | 19 | |
11 |   Korona Łaszczów | 15 | 4 | 5 | 6 | 21 | 31 | 17 | |
12 |   Olimpia Miączyn | 15 | 5 | 0 | 10 | 29 | 36 | 15 | |
13 |   Potok Sitno | 15 | 4 | 2 | 9 | 18 | 43 | 14 | |
14 |   Unia Hrubieszów | 15 | 3 | 2 | 10 | 14 | 46 | 11 | |
15 |   Metalowiec Goraj | 15 | 2 | 1 | 12 | 22 | 57 | 7 | |
16 |   Sparta Łabunie | 15 | 1 | 0 | 14 | 11 | 53 | 3 |
Terminarz
SEZON 2023/2024
Kolejka 1. 12 – 13 sierpnia |
Omega Stary Zamość | 2 – 2 | Hetman Zamość |
Potok Sitno | 1 – 1 | Grom Różaniec |
Metalowiec Goraj | 2 – 3 | Korona Łaszczów |
Tanew Majdan Stary | 4 – 0 | Unia Hrubieszów |
Olimpiakos Tarnogród | 2 – 1 | Olimpia Miączyn |
Victoria Łukowa | 2 – 2 | Błękitni Obsza |
Huczwa Tyszowce | 1 – 1 | Graf Chodywańce |
Pogoń 96 Łaszczówka | 4 – 0 | Sparta Łabunie |
Kolejka 2. 15 sierpnia |
Hetman Zamość | 10 – 0 | Graf Chodywańce |
Błękitni Obsza | 0 – 3 | Huczwa Tyszowce |
Olimpia Miączyn | 0 – 2 | Victoria Łukowa |
Unia Hrubieszów | 0 – 3 (wo) | Olimpiakos Tarnogród |
Korona Łaszczów | 2 – 2 | Tanew Majdan Stary |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5 – 1 | Metalowiec Goraj |
Grom Różaniec | 3 – 0 | Sparta Łabunie |
Omega Stary Zamość | 4 – 1 | Potok Sitno |
Kolejka 3. 19-20 sierpnia |
Potok Sitno | 0 – 11 | Hetman Zamość |
Metalowiec Goraj | 1 – 2 | Grom Różaniec |
Tanew Majdan Stary | 2 – 6 | Pogoń 96 Łaszczówka |
Olimpiakos Tarnogród | 1 – 1 | Korona Łaszczów |
Victoria Łukowa | 0 – 0 | Unia Hrubieszów |
Huczwa Tyszowce | 4 – 1 | Olimpia Miączyn |
Graf Chodywańce | 4 – 1 | Błękitni Obsza |
Omega Stary Zamość | 2 – 1 | Sparta Łabunie |
Kolejka 4. 26-27 sierpnia |
Hetman Zamość | 7 – 0 | Błękitni Obsza |
Olimpia Miączyn | 0 – 3 | Graf Chodywańce |
Unia Hrubieszów | 1 – 4 | Huczwa Tyszowce |
Korona Łaszczów | 3 – 5 | Victoria Łukowa |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2 – 0 | Olimpiakos Tarnogród |
Grom Różaniec | 2 – 0 | Tanew Majdan Stary |
Omega Stary Zamość | 4 – 2 | Metalowiec Goraj |
Potok Sitno | 1 – 0 | Sparta Łabunie |
Kolejka 5. 2-3 września |
Metalowiec Goraj | 1 – 0 | Potok Sitno | |
Tanew Majdan Stary | 0 – 5 | Omega Stary Zamość | |
Olimpiakos Tarnogród | 0 – 1 | Grom Różaniec | |
Victoria Łukowa | 3 – 1 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Huczwa Tyszowce | 2 – 1 | Korona Łaszczów | |
Graf Chodywańce | 3 – 0 | Unia Hrubieszów | |
Błękitni Obsza | 4 – 0 | Olimpia Miączyn | |
Hetman Zamość | 6 – 1 | Sparta Łabunie |
Kolejka 6. 9-10 września |
Hetman Zamość | 6 – 1 | Olimpia Miączyn | |
Unia Hrubieszów | 1 – 1 | Błękitni Obsza | |
Korona Łaszczów | 1 – 0 | Graf Chodywańce | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0 – 1 | Huczwa Tyszowce | |
Grom Różaniec | 1 – 1 | Victoria Łukowa | |
Omega Stary Zamość | 3 – 2 | Olimpiakos Tarnogród | |
Potok Sitno | 4 – 2 | Tanew Majdan Stary | |
Metalowiec Goraj | 3 – 2 | Sparta Łabunie |
Kolejka 7. 16-17 września |
Metalowiec Goraj | 1 – 8 | Hetman Zamość | |
Tanew Majdan Stary | 5 – 0 | Sparta Łabunie | |
Olimpiakos Tarnogród | 2 – 0 | Potok Sitno | |
Victoria Łukowa | 2 – 0 | Omega Stary Zamość | |
Grom Różaniec | 2 – 3 | Huczwa Tyszowce | |
Graf Chodywańce | 2 – 0 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Błękitni Obsza | 4 – 1 | Korona Łaszczów | |
Olimpia Miączyn | 5 – 1 | Unia Hrubieszów |
Kolejka 8. 23-24 września |
Hetman Zamość | 9 – 0 | Unia Hrubieszów | |
Korona Łaszczów | 0 – 4 | Olimpia Miączyn | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5 – 1 | Błękitni Obsza | |
Grom Różaniec | 1 – 1 | Graf Chodywańce | |
Omega Stary Zamość | 4 – 0 | Huczwa Tyszowce | |
Potok Sitno | 2 – 3 | Victoria Łukowa | |
Metalowiec Goraj | 1 – 1 | Tanew Majdan Stary | |
Olimpiakos Tarnogród | 5 – 0 | Sparta Łabunie |
Kolejka 9. 30 września-1 października |
Tanew Majdan Stary | 2 – 3 | Hetman Zamość | |
Olimpiakos Tarnogród | 2 – 1 | Metalowiec Goraj | |
Victoria Łukowa | 3 – 1 | Sparta Łabunie | |
Huczwa Tyszowce | 7 – 2 | Potok Sitno | |
Graf Chodywańce | 1 – 1 | Omega Stary Zamość | |
Błękitni Obsza | 0 – 2 | Grom Różaniec | |
Olimpia Miączyn | 1 – 2 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Unia Hrubieszów | 0 – 1 | Korona Łaszczów |
Kolejka 10. 7-8 października |
Hetman Zamość | 3 – 0 | Korona Łaszczów | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 7 – 1 | Unia Hrubieszów | |
Grom Różaniec | 3 – 1 | Olimpia Miączyn | |
Omega Stary Zamość | 4 – 0 | Błękitni Obsza | |
Potok Sitno | 1 – 1 | Graf Chodywańce | |
Metalowiec Goraj | 1 – 2 | Victoria Łukowa | |
Tanew Majdan Stary | 4 – 1 | Olimpiakos Tarnogród | |
Huczwa Tyszowce | 6 – 0 | Sparta Łabunie |
Kolejka 11. 14-15 października |
Olimpiakos Tarnogród | 0 – 1 | Hetman Zamość | |
Victoria Łukowa | 0 – 0 | Tanew Majdan Stary | |
Huczwa Tyszowce | 12 – 0 | Metalowiec Goraj | |
Graf Chodywańce | 4 – 1 | Sparta Łabunie | |
Błękitni Obsza | 4 – 0 | Potok Sitno | |
Olimpia Miączyn | 4 – 1 | Omega Stary Zamość | |
Unia Hrubieszów | 0 – 1 | Grom Różaniec | |
Korona Łaszczów | 1 – 1 | Pogoń 96 Łaszczówka |
Kolejka 12. 21-22 października |
Hetman Zamość | 1 – 2 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Grom Różaniec | 1 – 1 | Korona Łaszczów | |
Omega Stary Zamość | 2 – 3 | Unia Hrubieszów | |
Potok Sitno | 1 – 0 | Olimpia Miączyn | |
Metalowiec Goraj | 0 – 3 | Graf Chodywańce | |
Tanew Majdan Stary | 2 – 5 | Huczwa Tyszowce | |
Olimpiakos Tarnogród | 0 – 0 | Victoria Łukowa | |
Błękitni Obsza | 3 – 1 | Sparta Łabunie |
Kolejka 13. 28-29 października |
Victoria Łukowa | 0 – 3 | Hetman Zamość | |
Huczwa Tyszowce | 4 – 0 | Olimpiakos Tarnogród | |
Graf Chodywańce | 0 – 2 | Tanew Majdan Stary | |
Błękitni Obsza | 3 – 1 | Metalowiec Goraj | |
Olimpia Miączyn | 5 – 1 | Sparta Łabunie | |
Unia Hrubieszów | 3 – 1 | Potok Sitno | |
Korona Łaszczów | 2 – 2 | Omega Stary Zamość | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2 – 1 | Grom Różaniec |
Kolejka 14. 4-5 listopada |
Hetman Zamość | 2 – 1 | Grom Różaniec | |
Omega Stary Zamość | 4 – 4 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Potok Sitno | 3 – 1 | Korona Łaszczów | |
Metalowiec Goraj | 4 – 6 | Olimpia Miączyn | |
Tanew Majdan Stary | 1 – 1 | Błękitni Obsza | |
Olimpiakos Tarnogród | 2 – 1 | Graf Chodywańce | |
Victoria Łukowa | 0 – 0 | Huczwa Tyszowce | |
Unia Hrubieszów | 0 – 2 | Sparta Łabunie |
Kolejka 15. 11-12 listopada |
Huczwa Tyszowce | 0 – 3 | Hetman Zamość | |
Graf Chodywańce | 1 – 0 | Victoria Łukowa | |
Błękitni Obsza | 2 – 0 | Olimpiakos Tarnogród | |
Olimpia Miączyn | 0 – 2 | Tanew Majdan Stary | |
Unia Hrubieszów | 4 – 3 | Metalowiec Goraj | |
Korona Łaszczów | 3 – 1 | Sparta Łabunie | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3 – 1 | Potok Sitno | |
Grom Różaniec | 6 – 0 | Omega Stary Zamość |
Kolejka 16 |
Sparta Łabunie | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Hetman Zamość | – | Omega Stary Zamość | |
Grom Różaniec | – | Potok Sitno | |
Korona Łaszczów | – | Metalowiec Goraj | |
Unia Hrubieszów | – | Tanew Majdan Stary | |
Olimpia Miączyn | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Błękitni Obsza | – | Victoria Łukowa | |
Graf Chodywańce | – | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 17 |
Graf Chodywańce | – | Hetman Zamość | |
Huczwa Tyszowce | – | Błękitni Obsza | |
Victoria Łukowa | – | Olimpia Miączyn | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Unia Hrubieszów | |
Tanew Majdan Stary | – | Korona Łaszczów | |
Metalowiec Goraj | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Sparta Łabunie | – | Grom Różaniec | |
Potok Sitno | – | Omega Stary Zamość |
Kolejka 18 |
Sparta Łabunie | – | Omega Stary Zamość | |
Hetman Zamość | – | Potok Sitno | |
Grom Różaniec | – | Metalowiec Goraj | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Tanew Majdan Stary | |
Korona Łaszczów | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Unia Hrubieszów | – | Victoria Łukowa | |
Olimpia Miączyn | – | Huczwa Tyszowce | |
Błękitni Obsza | – | Graf Chodywańce |
Kolejka 19 |
Błękitni Obsza | – | Hetman Zamość | |
Graf Chodywańce | – | Olimpia Miączyn | |
Huczwa Tyszowce | – | Unia Hrubieszów | |
Victoria Łukowa | – | Korona Łaszczów | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Tanew Majdan Stary | – | Grom Różaniec | |
Metalowiec Goraj | – | Omega Stary Zamość | |
Sparta Łabunie | – | Potok Sitno |
Kolejka 20 |
Sparta Łabunie | – | Hetman Zamość | |
Potok Sitno | – | Metalowiec Goraj | |
Omega Stary Zamość | – | Tanew Majdan Stary | |
Grom Różaniec | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Victoria Łukowa | |
Korona Łaszczów | – | Huczwa Tyszowce | |
Unia Hrubieszów | – | Graf Chodywańce | |
Olimpia Miączyn | – | Błękitni Obsza |
Kolejka 21 |
Sparta Łabunie | – | Metalowiec Goraj | |
Olimpia Miączyn | – | Hetman Zamość | |
Błękitni Obsza | – | Unia Hrubieszów | |
Graf Chodywańce | – | Korona Łaszczów | |
Huczwa Tyszowce | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Victoria Łukowa | – | Grom Różaniec | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Omega Stary Zamość | |
Tanew Majdan Stary | – | Potok Sitno |
Kolejka 22 |
Hetman Zamość | – | Metalowiec Goraj | |
Sparta Łabunie | – | Tanew Majdan Stary | |
Potok Sitno | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Omega Stary Zamość | – | Victoria Łukowa | |
Grom Różaniec | – | Huczwa Tyszowce | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Graf Chodywańce | |
Korona Łaszczów | – | Błękitni Obsza | |
Unia Hrubieszów | – | Olimpia Miączyn |
Kolejka 23 |
Sparta Łabunie | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Unia Hrubieszów | – | Hetman Zamość | |
Olimpia Miączyn | – | Korona Łaszczów | |
Błękitni Obsza | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Graf Chodywańce | – | Grom Różaniec | |
Huczwa Tyszowce | – | Omega Stary Zamość | |
Victoria Łukowa | – | Potok Sitno | |
Tanew Majdan Stary | – | Metalowiec Goraj |
Kolejka 24 |
Hetman Zamość | – | Tanew Majdan Stary | |
Metalowiec Goraj | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Sparta Łabunie | – | Victoria Łukowa | |
Potok Sitno | – | Huczwa Tyszowce | |
Omega Stary Zamość | – | Graf Chodywańce | |
Grom Różaniec | – | Błękitni Obsza | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Olimpia Miączyn | |
Korona Łaszczów | – | Unia Hrubieszów |
Kolejka 25 |
Sparta Łabunie | – | Huczwa Tyszowce | |
Korona Łaszczów | – | Hetman Zamość | |
Unia Hrubieszów | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Olimpia Miączyn | – | Grom Różaniec | |
Błękitni Obsza | – | Omega Stary Zamość | |
Graf Chodywańce | – | Potok Sitno | |
Victoria Łukowa | – | Metalowiec Goraj | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Tanew Majdan Stary |
Kolejka 26 |
Hetman Zamość | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Tanew Majdan Stary | – | Victoria Łukowa | |
Metalowiec Goraj | – | Huczwa Tyszowce | |
Sparta Łabunie | – | Graf Chodywańce | |
Potok Sitno | – | Błękitni Obsza | |
Omega Stary Zamość | – | Olimpia Miączyn | |
Grom Różaniec | – | Unia Hrubieszów | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Korona Łaszczów |
Kolejka 27 |
Sparta Łabunie | – | Błękitni Obsza | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Hetman Zamość | |
Korona Łaszczów | – | Grom Różaniec | |
Unia Hrubieszów | – | Omega Stary Zamość | |
Olimpia Miączyn | – | Potok Sitno | |
Graf Chodywańce | – | Metalowiec Goraj | |
Huczwa Tyszowce | – | Tanew Majdan Stary | |
Victoria Łukowa | – | Olimpiakos Tarnogród |
Kolejka 28 |
Hetman Zamość | – | Victoria Łukowa | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Huczwa Tyszowce | |
Tanew Majdan Stary | – | Graf Chodywańce | |
Metalowiec Goraj | – | Błękitni Obsza | |
Sparta Łabunie | – | Olimpia Miączyn | |
Potok Sitno | – | Unia Hrubieszów | |
Omega Stary Zamość | – | Korona Łaszczów | |
Grom Różaniec | – | Pogoń 96 Łaszczówka |
Kolejka 29 |
Sparta Łabunie | – | Unia Hrubieszów | |
Grom Różaniec | – | Hetman Zamość | |
Pogoń 96 Łaszczówka | – | Omega Stary Zamość | |
Korona Łaszczów | – | Potok Sitno | |
Olimpia Miączyn | – | Metalowiec Goraj | |
Błękitni Obsza | – | Tanew Majdan Stary | |
Graf Chodywańce | – | Olimpiakos Tarnogród | |
Huczwa Tyszowce | – | Victoria Łukowa |
Kolejka 30 |
Hetman Zamość | – | Huczwa Tyszowce | |
Victoria Łukowa | – | Graf Chodywańce | |
Olimpiakos Tarnogród | – | Błękitni Obsza | |
Tanew Majdan Stary | – | Olimpia Miączyn | |
Metalowiec Goraj | – | Unia Hrubieszów | |
Sparta Łabunie | – | Korona Łaszczów | |
Potok Sitno | – | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Omega Stary Zamość | – | Grom Różaniec |