Prezes Zarządu Stowarzyszenia K.S. Hetman Zamość: Andrzej Morawski (andrzejmorawski@kshetman.pl)

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej K.S. Hetman Zamość: Jakub Prejbusz

Prezes Zarządu Fundacji K.S. Hetman Zamość: Zygmunt Nosal (zygmuntnosal@kshetman.pl)

Wiceprezes Zarządu: Konrad Bałon (konradbalon@kshetman.pl).

Członek Zarządu: Przemysław Gałka (przemyslawgalka@kshetman.pl).

Doradca zarządu ds. prawnych: Mirosław Kędrak (miroslawkedrak@kshetman.pl)

Doradca zarządu ds. sportowo-organizacyjnych: Piotr Welcz (piotrwelcz@kshetman.pl)

Dyrektor sportowy: Jan Cios (jancios@kshetman.pl)
______________________________________________________________________

Biuro Prasowe K.S. Hetman Zamość

Kamil Kusier (kamilkusier@kshetman.pl)

Piotr Łaszkiewicz (piotrlaszkiewicz@kshetman.pl)

Krzysztof Rycaj (krzysztofrycaj@kshetman.pl)

______________________________________________________________________

Numer telefonu: 792 372 285

Adres e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl / sekretariat@kshetman.pl

Kontakt dla mediów: media@kshetman.pl

Bilety: bilety@kshetman.pl

______________________________________________________________________

Godziny pracy Biura Prasowego

Poniedziałek – Piątek – w godzinach 8:00 – 16:00.

W dniu meczowym telefon do Biura Prasowego dostępny jest na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu i godzinę po zakończeniu spotkania ligowego / pucharowego.

Kontakt: media@kshetman.pl