• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 rozgrywek III ligi gr. IV:
 
1. kolejka (10-11 sierpnia)

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1:0
Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów 3:0
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz 2:1
Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska przeł.
Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1
Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ 0:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik 3:1
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Kraśnik – Motor Lublin 2:1
 
2. kolejka (15 sierpnia)

Chełmianka Chełm – Motor Lublin 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik 2:1
Avia Świdnik – Hetman Zamość 1:0
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 0:0
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków 0:2
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce 1:2
Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg 1:4
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy 1:0
 
3. kolejka (17-18 sierpnia)

Wisła Puławy – Chełmianka Chełm 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa 2:0
Korona II Kielce – Jutrzenka Giebułtów 2:0
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz 3:3
Wisłoka Dębica – Podlasie Biała Podlaska 4:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Hetman Zamość – Podhale Nowy Targ 2:1
Stal Kraśnik – Avia Świdnik 5:0
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
 
4. kolejka (24-25 sierpnia)

Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Avia Świdnik – Motor Lublin 1:1
Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik 1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość 1:2
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3;1
Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica 1:1
Jutrzenka Giebułtów – Hutnik Kraków 0:1
Sokół Sieniawa – Korona II Kielce 1:1
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 1:1
 
5. kolejka (28 sierpnia)

Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm 4:1
Korona II Kielce – Wisła Puławy 0:1
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa 3;1
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów 0:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 0:2
Hetman Zamość – Podlasie Biała Podlaska 4:0
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 2:1
 
6. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce
 
7. kolejka (7-8 września)

Korona II Kielce – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
 
8. kolejka (14-15 września)

Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Motor Lublin
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Korona II Kielce – Hutnik Kraków
 
9. kolejka (21-22 września)

Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska
 
10. kolejka (28-29 września)

Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica
 
11. kolejka (5-6 października)

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Hetman Zamość – Korona II Kielce
Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
 
12. kolejka (12-13 października)

Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Korona II Kielce – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Hetman Zamość
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
 
13. kolejka (19-20 października)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Hetman Zamość – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz
 
14. kolejka (26-27 października)

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość
 
15. kolejka (2-3 listopada)

Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów
 
16. kolejka (9-10 listopada)

Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce – Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin
Hetman Zamość – Stal Kraśnik
 
17. kolejka (16-17 listopada)

Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz – Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów – Sokół Sieniawa