• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

sezon 2016/2017

lubelska IV liga

# DRUŻYNA M Z R P BR PKT
1 Chełmianka Chełm 29 24 4 1 87-14 76
2 Górnik II Łęczna 29 22 2 5 72-34 68
3 Hetman Zamość 29 20 5 4 79-25 65
4 Tomasovia Tomaszów Lub. 29 17 7 5 71-30 58
5 Stal Kraśnik 29 16 8 5 67-35 56
6 Kryształ Werbkowice 29 17 3 9 48-28 54
7 Lewart Lubartów 29 13 8 8 50-39 47
8 Łada 1945 Biłgoraj 29 12 3 14 39-50 39
9 Kłos Chełm 29 10 6 13 37-44 36
10 Włodawianka Włodawa 29 11 3 15 48-59 36
11 owiślak Końskowola 29 10 5 14 38-52 35
12 Lublinianka Lublin 29 7 11 11 42-41 32
13 Victoria Żmudź 29 8 6 15 39-54 30
14 Unia Hrubieszów 29 8 5 16 32-44 29
15 POM Iskra Piotrowice 29 8 4 17 37-66 28
16 Polesie Kock 29 6 7 16 51-70 25
17 Lutnia Piszczac 29 4 6 19 21-62 18
18 LKS Milanów 29 0 3 26 18-129 3

 

1. kolejka

sobota, 6 sierpnia 2016

Chełmianka Chełm 2 – 1 (2 – 0) Polesie Kock (godz. 15)
gole 1:0 Oleksij Prytuliak 11, 2:0 Przemysław Banaszak 28, 2:1 Piotr Struski 70

Stal Kraśnik 6 – 1 (2 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 15)
gole 1:0 Łukasz Mietlicki 23, 2:0 Daniel Szewc 28, 3:0 Filip Drozd 61, 4:0 Daniel Szewc 64, 4:1 Bartłomiej Reszczyński 74, 5:1 Daniel Szewc 78, 6:1 Karol Hudzik 81

Victoria Żmudź 0 – 2 (0 – 1) Hetman Zamość (godz. 17)
gole 0:1 Oleksij Rodewicz 4, 0:2 Oleksij Rodewicz 67

niedziela, 7 sierpnia 2016

Powiślak Końskowola 2 – 2 (1 – 1) Lublinianka Lublin (godz. 16)
gole 0:1 Kewin Okoń 17, 1:1 Michał Chwiszczuk 38, 1:2 Rafał Stępień 50, 2:2 Rafał Banaszek 90

Łada 1945 Biłgoraj 1 – 0 (1 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 17)
gol 1:0 Marek Pyda 8 (z karnego)

POM Iskra Piotrowice 0 – 1 (0 – 1) Lewart Lubartów (godz. 17)
gol 0:1 Mateusz Kompanicki 43

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 – 2 (0 – 2) Kłos Gmina Chełm (godz. 17)
gole 0:1 Patryk Gierczak 20, 0:2 Łukasz Drzewicki 41, 1:2 Ireneusz Baran 77

Unia Hrubieszów 2 – 2 (2 – 0) Górnik II Łęczna (godz. 17)
gole 1:0 Dominik Karaszewski 14, 2:0 Patryk Krygiel 23, 2:1 Aleks Aftyka 61, 2:2 Piotr Okuniewicz 73 (z karnego)
czerwona kartka Adam Kędzierski (Górnik II) – w 80 minucie za drugą żółtą

Włodawianka Włodawa 5 – 1 (0 – 1) LKS Milanów (godz. 17)
gole 0:1 Mariusz Lecyk 10, 1:1 Daniel Gawroński 51 (z karnego), 2:1 Norbert Zdolski 73, 3:1 Daniel Gawroński 75, 4:1 Aleksander Borodijuk 83 (z karnego), 5:1 Adrian Szmytki 90

2. kolejka

10 sierpnia 2016 (środa)

Chełmianka Chełm 2 – 2 (1 – 0) Victoria Żmudź (godz. 17.30)
gole 1:0 Hubert Kotowicz 40, 2:0 Michał Budzyński 49, 2:1 Paweł Fornal 66, 2:2 Damian Ścibior 81

Górnik II Łęczna 0 – 6 (0 – 4) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 17)
gole 0:1 Przemysław Orzechowski 13, 0:2 Tomasz Kłos 17, 0:3 Damian Szuta 38, 0:4 Tomasz Kłos 45, 0:5 Nazar Melnyczuk 55, 0:6 Kamil Lasota 72

Hetman Zamość 3 – 1 (2 – 1) Unia Hrubieszów (godz. 17)
gole 1:0 Damian Otręba 2, 2:0 Szymon Solecki 28, 2:1 Michał Wiejak 43, 3:1 Oleksij Rodewicz 56

Kłos Gmina Chełm 0 – 2 (0 – 2) Stal Kraśnik (godz. 17.30, Rożdżałów)
gole 0:1 Filip Drozd 23 (z karnego), 0:2 Daniel Szewc 44

Kryształ Werbkowice 0 – 1 (0 – 1) Powiślak Końskowola (godz. 17)
gol 0:1 Michał Chwiszczuk 13
czerwone kartki Andrzej Robak (Kryształ) – w 87 minucie za faul, Patryk Grzegorczyk (Powiślak) – w 68 minucie za niecenzuralny gest wobec kibiców

Lewart Lubartów 2 – 0 (1 – 0) Włodawianka Włodawa (godz. 17)
gole 1:0 Karol Bujak 15 (z karnego), 2:0 Mateusz Kompanicki 80

LKS Milanów 0 – 0 Łada 1945 Biłgoraj (godz. 17, Parczew)
czerwona kartka Dominik Skubisz (Łada) – w 86 minucie za drugą żółtą

Lublinianka Lublin 1 – 1 (0 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 17.20)
gole 0:1 Rafał Bartoszcze 67, 1:1 Erwin Sobiech 90

Polesie Kock 3 – 3 (2 – 2) Lutnia Piszczac (godz. 17)
gole 1:0 Grzegorz Góral 4, 1:1 Marcin Wieliczuk 7, 2:1 Grzegorz Góral 31, 2:2 Mateusz Zaciura 41, 3:2 Jacek Cybul 62, 3:3 Mateusz Cydejko 78

3. kolejka

sobota, 13 sierpnia 2016

Stal Kraśnik 2 – 1 (0 – 1) Górnik II Łęczna (godz. 17)
gole 0:1 Damian Bielak 16, 1:1 Filip Drozd 51, 2:1 Daniel Szewc 62
czerwone kartki Patryk Orysz (Górnik II) – w 86 minucie za za niesportowe zachowanie, Łukasz Tymiński (Górnik II) – w 88 minucie za drugą żółtą

niedziela, 14 sierpnia 2016

Łada 1945 Biłgoraj 0 – 0 Lewart Lubartów (godz. 17)

POM Iskra Piotrowice 0 – 0 Kryształ Werbkowice (godz. 17)

Powiślak Końskowola 1 – 0 (0 – 0) Kłos Gmina Chełm (godz. 16)
gole 1:0 Damian Kopeć 89

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 – 3 (1 – 2) Hetman Zamość (godz. 17)
gole 0:1 Łukasz Kamiński 6, 1:1 Ireneusz Baran 11, 1:2 Damian Otręba 14, 1:3 Oleksij Rodewicz 70 (z karnego), 2:3 Nazar Melnyczuk 90 (z karnego)

Unia Hrubieszów 0 – 3 (0 – 2) Chełmianka Chełm (godz. 17)
gole 0:1 Michał Budzyński 13, 0:2 Przemysław Banaszak 42, 0:3 Michał Budzyński 62

Victoria Żmudź 4 – 1 (0 – 1) Polesie Kock (godz. 17)
gole 0:1 Andrzej Gruba 6 (z karnego), 1:1 Paweł Fornal 55, 2:1 Paweł Fornal 74, 3:1 Igor Paskiw 69 (z karnego), 4:1 Paweł Fornal 75

Włodawianka Włodawa 3 – 0 (2 – 0) Lublinianka Lublin (godz. 17)
gole 1:0 Wojciech Więcaszek 17, 2:0 Daniel Gawroński 45, 3:0 Aleksander Borodijuk 89
czerwona kartka Damian Kamola (Lublinianka) – w 40 minucie za drugą żółtą

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Lutnia Piszczac 2 – 1 (2 – 0) LKS Milanów (godz. 17)
gole 1:0 Mateusz Zaciura 25, 2:0 Jakub Magier 45, 2:1 Kamil Daszczyk 68

4. kolejka

sobota, 20 sierpnia 2016

Górnik II Łęczna 3 – 2 (1 – 1) Powiślak Końskowola (godz. 17)
gole 0:1 Sławomir Radzikowski 4 (z karnego), 1:1 Dariusz Jarecki 45, 1:2 Sławomir Radzikowski 70, 2:2 Miłosz Turewicz 90, 3:2 Tytus Kryliuk 90
czerwona kartka Patryk Błaziak (Górnik II) – w 82 minucie za drugą żółtą

Hetman Zamość 1 – 1 (0 – 0) Stal Kraśnik (godz. 17)
gole 0:1 Emil Zieliński 65, 1:1 Oleksij Rodewicz 83 (z karnego)

Kłos Gmina Chełm 1 – 0 (1 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 17, w Żmudzi)
gol 1:0 Kamil Olęder 9

Kryształ Werbkowice 1 – 2 (0 – 1) Włodawianka Włodawa (godz. 17)
gole 0:1 Michał Kuczyński 45, 0:2 Daniel Gawroński 69, 1:2 Andrzej Całka 90

Lublinianka Lublin 2 – 1 (1 – 1) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 11)
gole 0:1 Janusz Birut 3, 1:1 Erwin Sobiech 11, 2:1 Andrzej Gutek 54

niedziela, 21 sierpnia 2016

Chełmianka Chełm 5 – 1 (3 – 0) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15)
gole 1:0 Damian Koprucha 14, 2:0 Hubert Kotowicz 35, 3:0 Damian Koprucha 38 (z karnego), 4:0 Damian Koprucha 59, 4:1 Maciej Wasyl 76, 5:1 Dawid Greguła 86

Lewart Lubartów 1 – 1 (0 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 17)
gole 1:0 Iwo Czumer 54 (samobójcza), 1:1 Jakub Magier 90

Polesie Kock 6 – 2 (3 – 0) LKS Milanów (godz. 17)
gole 1:0 Arkadiusz Adamczuk 33, 2:0 Dominik Kula 43, 3:0 Jacek Cybul 44, 4:0 Grzegorz Góral 56, 4:1 Bartosz Trościańczyk 74, 5:1 Kamil Nakonieczny 81, 5:2 Michał Zarzecki 82, 6:2 Paweł Kutnik 89
czerwona kartka Bartłomiej Jaszczuk (Milanów) – w 86 minucie za faul

Victoria Żmudź 0 – 0 Unia Hrubieszów (godz. 17)

5. kolejka

sobota, 27 sierpnia 2016

Lutnia Piszczac 0 – 0 Lublinianka Lublin (godz. 17)

POM Iskra Piotrowice 1 – 6 (0 – 2) Górnik II Łęczna (godz. 16)
gole 0:1 Tytus Kryliuk 20, 0:2 Kamil Poźniak 35 (z karnego), 0:3 Jakub Olszewski 60, 0:4 Piotr Okuniewicz 69, 0:5 Tytus Kryliuk 71, 0:6 Kamil Poźniak 88, 1:6 Grzegorz Fularski 90

Stal Kraśnik 1 – 2 (1 – 1) Chełmianka Chełm (godz. 17)
gole 0:1 Szymon Jodłowski 4, 1:1 Arkadiusz Maj 40, 1:2 Damian Koprucha 51

niedziela, 28 sierpnia 2016

LKS Milanów 1 – 2 (1 – 1) Lewart Lubartów (godz. 17, w Parczewie)
gole 0:1 Patryk Stopa 21, 1:1 Michał Zarzecki 33 (z karnego), 1:2 Szymon Terlecki 67

Łada 1945 Biłgoraj 1 – 0 (0 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 17)
gol 1:0 Marek Pyda 68 (z karnego)
czerwona kartka Krystian Wołoch (Kryształ) – w 90 minucie za drugą żółtą

Polesie Kock 3 – 1 (0 – 1) Unia Hrubieszów (godz. 13)
gole 0:1 Michał Wiejak 45, 1:1 Jacek Cybul 68, 2:1 Jacek Cybul 70, 3:1 Arkadiusz Adamczuk 90

Powiślak Końskowola 0 – 2 (0 – 1) Hetman Zamość (godz. 15)
gole 0:1 Grzegorz Mulawa 7 (samobójczy), 0:2 Oleksij Rodewicz 82
czerwona kartka Kamil Leszczyński (Powiślak) – w 88 minucie za drugą żółtą

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 – 1 (0 – 1) Victoria Żmudź (godz. 16)
gole 0:1 Robert Wagner 24 (z karnego), 1:1 Karol Karólak 54 (z karnego)

Włodawianka Włodawa 1 – 2 (0 – 1) Kłos Gmina Chełm (godz. 17)
gole 0:1 Konrad Omelko 26, 0:2 Patryk Gierczak 82, 1:2 Paweł Soroka 90
czerwona kartka Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – w 72 minucie za drugą żółtą

6. kolejka

środa, 31 sierpnia 2016

Chełmianka Chełm 5 – 1 (3 – 0) Powiślak Końskowola (godz. 17)
gole 1:0 Damian Koprucha 9, 2:0 Damian Koprucha 31, 3:0 Przemysław Kwiatkowski 34, 3:1 Patryk Grzegorczyk 52, 4:1 Michał Kobiałka 63, 5:1 Michał Kobiałka 86

Górnik II Łęczna 3 – 1 (0 – 1) Włodawianka Włodawa (godz. 17)
gole 0:1 Daniel Gawroński 17, 1:1 Piotr Okuniewicz 53, 2:0 Patryk Błaziak 80 (z karnego), 3:1 Patryk Orysz 89

Hetman Zamość 3 – 0 (2 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 17)
gole 1:0 Szymon Solecki 8, 2:0 Oleksij Rodewicz 16 (z karnego), 3:0 Błażej Omański 81

Polesie Kock 1 – 3 (1 – 2) Lewart Lubartów (godz. 17)
gole 0:1 Dawid Niewęgłowski 22 (z karnego), 0:2 Dawid Niewęgłowski 24, 1:2 Grzegorz Góral 31, 1:3 Mateusz Kompanicki 90

Kłos Gmina Chełm 0 – 2 (0 – 0) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 17, w Rożdżałowie)
gole 0:1 Marek Pyda 50 (z karnego), 0:2 Marek Pyda 81
czerwona kartka Patryk Czarniecki (Łada) – w 65 minucie za drugą żółtą

Kryształ Werbkowice 6 – 0 (2 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 17)
gole 1:0 Przemysław Gałka 34, 2:0 Adrian Wołoch 43, 3:0 Przemysław Gałka 61, 4:0 Stanisław Rybka 72, 5:0 Szymon Dec 74, 6:0 Bartłomiej Reszczyński 81

Lublinianka Lublin 4 – 0 (1 – 0) LKS Milanów (godz. 17)
gole 1:0 Piotr Stefański 34, 2:0 Bartłomiej Jezior 78, 3:0 Erwin Sobiech 82, 4:0 Erwin Sobiech 89

Unia Hrubieszów 0 – 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 17)
czerwona kartka Damian Szuta (Tomasovia) – w 70 minucie za drugą żółtą

Victoria Żmudź 0 – 2 (0 – 0) Stal Kraśnik (godz. 17)
gole 0:1 Filip Drozd 66, 0:2 Filip Drozd 88

7. kolejka

sobota, 3 września 2016

Łada 1945 Biłgoraj 1 – 2 (1 – 2) Górnik II Łęczna (godz. 16)
gole 0:1 Adrian Rejmak 16, 1:1 Michał Mielniczek 27, 1:2 Piotr Okuniewicz 44
czerwona kartka Michał Mielniczek (Łada) – w 85 minucie za kopnięcie przeciwnika bez piłki

POM Iskra Piotrowice 0 – 1 (0 – 0) Chełmianka Chełm (godz. 13)
gol 0:1 Oleksij Prytuliak 55 (z karnego)

Stal Kraśnik 1 – 0 (0 – 0) Unia Hrubieszów (godz. 17)
gol 1:0 Adam Orzeł 44

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 – 1 (1 – 1) Polesie Kock (godz. 12)
gole 0:1 Dominik Kula 16, 1:1 Nazar Melnyczuk 27 (z karnego), 2:1 Tomasz Kłos 87

niedziela, 4 września 2016

Lewart Lubartów 1 – 3 (0 – 0) Lublinianka Lublin (godz. 16)
gole 0:1 Piotr Stefański 61, 0:2 Dawid Skoczylas 72, 1:2 Mateusz Komapnicki 76, 1:3 Marcin Prus 87

LKS Milanów 1 – 4 (0 – 2) Kryształ Werbkowice (godz. 16, w Parczewie)
gole 0:1 Andrzej Całka 19, 0:2 Przemysław Gałka 29, 0:3 Bartłomiej Reszczyński 47, 1:3 Kamil Bogucki 70, 1:4 Taras Maliuk 90

Lutnia Piszczac 1 – 1 (0 – 0) Kłos Gmina Chełm (godz. 17)
gole 1:0 Tomasz Kaliszuk 53, 1:1 Łukasz Drzewicki 70

Powiślak Końskowola 1 – 0 (0 – 0) Victoria Żmudź (godz. 16)
gol 1:0 Jakub Wankiewicz 90

Włodawianka Włodawa 1 – 5 (0 – 2) Hetman Zamość (godz. 16)
gole 0:1 Dawid Daszkiewicz 22, 0:2 Hubert Czady 30, 1:2 Daniel Gawroński 69, 1:3 Anton Lucyk 74, 1:4 Anton Lucyk 83, 1:5 Błażej Omański 90

8. kolejka

sobota, 10 września 2016

Chełmianka Chełm 2 – 1 (0 – 0) Włodawianka Włodawa (godz. 16)
gole 1:0 Oleksij Prytuliak 55 (z karnego), 2:0 Michał Kobiałka 73, 2:1 Norbert Zdolski 86

Górnik II Łęczna 3 – 0 (1 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 17)
gole 1:0 Kamil Poźniak 45 (z karnego), 2:0 Tytus Kryliuk 62, 3:0 Aleks Aftyka 80

Hetman Zamość 3 – 0 (0 – 0) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 16.30)
gole 1:0 Rafał Turczyn 57, 2:0 Damian Kupisz 71, 3:0 Damian Kupisz 88

Kryształ Werbkowice 2 – 1 (0 – 1) Lewart Lubartów (godz. 16)
gole 0:1 Karol Bujak 28, 1:1 Stanisław Rybka 53 (z karnego), 2:1 Stanisław Rybka 81

Victoria Żmudź 2 – 0 (1 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 11)
gole 1:0 Damian Ścibior 5, 2:0 Igor Paskiw 62
czerwone kartki Damian Ścibior (Victoria) – w 10 minucie za faul, Robert Wagner (Victoria) – w 67 minucie za drugą żółtą

niedziela, 11 września 2016

Kłos Gmina Chełm 1 – 0 (0 – 0) LKS Milanów (godz. 16, w Rożdżałowie)
gol 1:0 Kazimierz Bala 80

Polesie Kock 2 – 1 (0 – 0) Lublinianka Lublin (godz. 16)
gole 1:0 Arkadiusz Adamczuk 68, 1:1 Marcin Wójcik 76 (samobójczy), 2:1 Grzegorz Góral 81

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 – 0 (1 – 0) Stal Kraśnik (godz. 16)
gol 1:0 Nazar Melnyczuk 45
czerwona kartka Damian Pietroń (Stal) – w 88 minucie za drugą żółtą

Unia Hrubieszów 1 – 2 (1 – 1) Powiślak Końskowola (godz. 17)
gole 0:1 Damian Kopeć 3, 1:1 Aleksander Poterucha 19, 1:2 Patryk Grzegorzczyk 57

9. kolejka

sobota, 17 września 2016

Lewart Lubartów 3 – 0 (0 – 0) Kłos Gmina Chełm (godz. 16)
gole 1:0 Karol Bujak 50, 2:0 Dawid Pikul 71, 2:1 Karol Bujak 85

Lublinianka Lublin 0 – 1 (0 – 1) Kryształ Werbkowice (godz. 12)
gol 0:1 Szymon Dec 14

Lutnia Piszczac 0 – 2 (0 – 2) Hetman Zamość (godz. 16)
gole 0:1 Szymon Solecki 2, 0:2 Rafał Turczyn 41
czerwona kartka Patryk Paszkiewicz (Lutnia) – w 90 minucie za drugą żółtą

niedziela, 18 września 2016

LKS Milanów 1 – 2 (1 – 0) Górnik II Łęczna (godz. 16, w Parczewie)
gole 1:0 Kamil Daszczyk 14, 1:1 Kacper Duduś 70, 1:2 Piotr Okuniewicz 86

Łada 1945 Biłgoraj 0 – 2 (0 – 2) Chełmianka Chełm (godz. 16)
gole 0:1 Damian Koprucha 35, 0:2 Damian Koprucha 45

POM Iskra Piotrowice 2 – 1 (0 – 1) Unia Hrubieszów (godz. 15)
gole 0:1 Aleksander Poterucha 7, 1:1 Bartosz Nogas 75, 2:1 Paweł Klimkiewicz 78
czerwona kartka Maciej Chrześcijan (POM) – w 90 minucie za drugą żółtą

Powiślak Końskowola 1 – 4 (0 – 1) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15)
gole 0:1 Nazar Melnyczuk 26, 0:2 Karol Karólak 48 (z karnego), 0:3 Ireneusz Baran 53, 0:4 Krzysztof Zawiślak 59, 1:4 Maciej Pięta 76

Stal Kraśnik 7 – 2 (4 – 1) Polesie Kock (godz. 16)
gole 1:0 Daniel Szewc 5, 2:0 Arkadiusz Maj 9, 2:1 Grzegorz Misiarz 22 (z karnego), 3:1 Filip Drozd 32 (z karnego), 4:1 Filip Drozd 36 (z karnego), 4:2 Jacek Cybul 50, 5:2 Filip Drozd 83, 6:2 Daniel Szewc 86, 7:2 Daniel Szewc 90

Włodawianka Włodawa 1 – 3 (0 – 1) Victoria Żmudź (godz. 16)
gole 0:1 Igor Paskiw 31, 0:2 Adrian Zieliński 53, 0:3 Igor Paskiw 71, 1:3 Wojciech Więcaszek 90

10. kolejka

sobota, 24 września 2016

Górnik II Łęczna 1 – 0 (0 – 0) Lewart Lubartów (godz. 16)
gol 1:0 Patryk Pokrywka 48

Kłos Gmina Chełm 1 – 3 (0 – 3) Lublinianka Lublin (godz. 15, w Rożdżałowie)
gole 0:1 Dawid Skoczylas 4, 0:2 Piotr Stefański 19, 0:3 Kewin Okoń 38, 1:3 Patryk Gierczak 53

Victoria Żmudź 2 – 3 (2 – 1) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 16)
gole 1:0 Dominik Struk 3, 2:0 Mateusz Misztal 20, 2:1 Damian Rataj 23, 2:2 Patryk Dorosz 48, 2:3 Piotr Mazurek 80

niedziela, 25 września 2016

Chełmianka Chełm 7 – 1 (4 – 1) Lutnia Piszczac (godz. 15)
gole 1:0 Oleksij Prytuliak 7, 1:1 Damian Artymiuk 12, 2:1 Michał Kobiałka 16, 3:1 Michał Wołos 23, 4:1 Oleksij Prytuliak 45, 5:1 Oleksij Prytuliak 50 (z karnego), 6:1 Rafał Krupski 60, 7:1 Paweł Uliczny 77

Hetman Zamość 5 – 0 (2 – 0) LKS Milanów (godz. 16)
gole 1:0 Oleksij Rodewicz 14, 2:0 Damian Kupisz 34, 3:0 Rafał Turczyn 64, 4:0 Oleksij Rodewicz 78, 5:0 Bartłomiej Mazur 84

Polesie Kock 0 – 1 (0 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 15)
gol 0:1 Michajło Kaznocha 89

Stal Kraśnik 5 – 2 (2 – 0) Powiślak Końskowola (godz. 16)
gole 1:0 Daniel Szewc 11, 2:0 Filip Drozd 40 (z karnego), 2:1 Kamil Leszczyński 45, 3:1 Arkadiusz Maj 47, 4:1 Filip Drozd 52 (z karnego), 4:2 Patryk Grzegorczyk 75, 5:2 Ernest Skrzyński 78

Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 – 1 (1 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 15)
gole 1:0 Karol Karólak 19, 2:0 Patryk Piwnicki 58 (samobójczy), 2:1 Kamil Ostrowski 70, 3:1 Karol Karólak 77 (z karnego), 4:1 Karol Karólak 90
czerwona kartka Michał Orłowski (POM) – po meczu za drugą żółtą

Unia Hrubieszów 0 – 2 (0 – 1) Włodawianka Włodawa (godz. 16)
gole 0:1 Patryk Błaszczuk 28, 0:2 Norbert Zdolski 57

11. kolejka

sobota, 1 października 2016

Kryształ Werbkowice 3 – 0 (1 – 0) Kłos Gmina Chełm (godz. 15)
gole 1:0 Bartłomiej Reszczyński 22, 2:0 Łukasz Śmiałko 59, 3:0 Stanisław Rybka 90 (z karnego)

Lewart Lubartów 2 – 2 (0 – 2) Hetman Zamość (godz. 15)
gole 0:1 Oleksij Rodewicz 5, 0:2 Damian Kupisz 44, 1:2 Dawid Pikul 53, 2:2 Dawid Pikul 66

Lublinianka Lublin 0 – 2 (0 – 0) Górnik II Łęczna (godz. 11)
gole 0:1 Kamil Poźniak 77 (z karnego), 0:2 Piotr Okuniewicz 80

niedziela, 2 października 2016

LKS Milanów 0 – 8 (0 – 3) Chełmianka Chełm (godz. 15, w Parczewie)
gole 0:1 Michał Kobiałka 32, 0:2 Oleksij Prytuliak 35 (z karnego), 0:3 Damian Koprucha 37, 0:4 Oleksij Prytuliak 50, 0:5 Michał Kobiałka 74, 0:6 Oleksij Prytuliak  77 (z karnego), 0:7 Paweł Uliczny 82, 0:8 Michał Budzyński 87

Lutnia Piszczac 1 – 3 (1 – 2) Victoria Żmudź (godz. 15)
gole 0:1 Igor Paskiw 4, 1:1 Mateusz Zaciura 19, 1:2 Damian Ścibior 31, 1:3 Dominik Struk 88

Łada 1945 Biłgoraj 0 – 3 (0 – 2) Unia Hrubieszów (godz. 15)
gole 0:1 Piotr Fulara 30, 0:2 Mariusz Podgórski 43, 0:3 Dominik Karaszewski 90

POM Iskra Piotrowice 0 – 2 (0 – 1) Stal Kraśnik (godz. 14)
gole 0:1 Rafał Bartoszcze 45 (samobójczy), 0:2 Filip Drozd 72

Powiślak Końskowola 4 – 0 (2 – 0) Polesie Kock (godz. 14)
gole 1:0 Maciej Pięta 18, 2:0 Kamil Przychodzień 41, 3:0 Kamil Przychodzień 52, 4:0 Sławomir Radzikowski 88

Włodawianka Włodawa 1 – 2 (0 – 1) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15)
gole 0:1 Ireneusz Baran 15, 0:2 Krzysztof Zawiślak 63, 1:2 Adrian Szmytki 80

12. kolejka

sobota, 8 października 2016

Victoria Żmudź 2 – 2 (1 – 0) LKS Milanów (godz. 15)
gole 1:0 Kamil Nowicki 2, 1:1 Kamil Daszczyk 54, 2:1 Robert Wagner 62 (z karnego), 2:2 Mateusz Puła 70
czerwona kartka Jakub Grądzki (Victoria) – po meczu za niecenzuralne komentowanie orzeczeń sędziego

Chełmianka Chełm 3 – 0 (2 – 0) Lewart Lubartów (godz. 15)
gole 1:0 Michał Kobiałka 24, 2:0 Michał Budzyński 28, 3:0 Hubert Kotowicz 52

Hetman Zamość 3 – 1 (1 – 1) Lublinianka Lublin (godz. 15)
gole 0:1 Piotr Stefański 36, 1:1 Damian Kupisz 45, 2:1 Błażej Omański 73, 3:1 Oleksij Rodewicz 76

Górnik II Łęczna 1 – 1 (1 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 16)
gole 1:0 Miłosz Turewicz 9, 1:1 Michajło Kaznocha 73
czerwona kartka Szymon Marconi (Górnik II) – w 90 minucie za faul

niedziela, 9 października 2016

Powiślak Końskowola 2 – 0 (1 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 14)
gole 1:0 Kamil Leszczyński 36 (z karnego), 2:0 Damian Kopeć 80

Polesie Kock 3 – 3 (1 – 2) Kłos Gmina Chełm (godz. 15)
gole 1:0 Kamil Nakonieczny 29, 1:1 Michał Siatka 37, 1:2 Michał Siatka 44, 2:2 Grzegorz Góral 56, 2:3 Konrad Omelko 68, 3:3 Patryk Mitura 90

Unia Hrubieszów 0 – 1 (0 – 1) Lutnia Piszczac (godz. 15)
gol 0:1 Damian Artymiuk 15 (z karnego)
czerwona kartka Pedro Perin (Unia) – w 25 minucie za faul

Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 – 0 (2 – 0) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 15)
gole 1:0 Karol Karólak 21 (z karnego), 2:0 Przemysław Orzechowski 43, 3:0 Karol Karólak 59, 4:0 Krzysztof Zawiślak 65, 5:0 Piotr Karwan 68

Stal Kraśnik 3 – 1 (0 – 1) Włodawianka Włodawa (godz. 15)
gole 0:1 Piotr Chodziutko 3, 1:1 Filip Drozd 76, 2:1 Damian Pietroń 80, 3:1 Maciej Danielczuk 88 (samobójczy)

13. kolejka

sobota, 15 października 2016

Lublinianka Lublin 0 – 3 (0 – 2) Chełmianka Chełm (godz. 11)
gole 0:1 Michał Budzyński 7, 0:2 Hubert Kotowicz 15, 0:3 Oleksij Prytuliak 49

Kłos Gmina Chełm 1 – 2 (0 – 1) Górnik II Łęczna (godz. 14, w Rożdżałów)
gole 0:1 Kamil Poźniak 15, 0:2 Patryk Orysz 52, 1:2 Michał Siatka 63
czerwona kartka Damian Wojtal (Kłos) – w 80 minucie za faul

niedziela, 16 października 2016

POM Iskra Piotrowice 3 – 4 (1 – 3) Polesie Kock (godz. 14)
gole 1:0 Marcin Zając 10, 1:1 Arkadiusz Adamczuk 32, 1:2 Patryk Mitura 38, 1:3 Michał Skrzypek 41, 2:3 Michał Ostrowski 60 (z karnego), 3:3 Kamil Ostrowski 78, 3:4 Arkadiusz Adamczuk 86

Kryształ Werbkowice 2 – 1 (0 – 1) Hetman Zamość (godz. 14)
gole 0:1 Damian Kupisz 45, 1:1 Adrian Wołoch 51, 2:1 Adrian Wołoch 65

Lewart Lubartów 1 – 0 (0 – 0) Victoria Żmudź (godz. 14)
gol 1:0 Karol Bujak 25

Lutnia Piszczac 1 – 4 (1 – 2) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15)
gole 0:1 Krzysztof Zawiślak 15, 0:2 Ireneusz Baran 27, 1:2 Marcin Wieliczuk 41, 1:3 Przemysław Orzechowski 50, 1:4 Michał Skiba 71

Łada 1945 Biłgoraj 2 – 5 (1 – 1) Stal Kraśnik (godz. 15)
gole 0:1 Arkadiusz Maj 22, 1:1 Dawid Konopka 37, 1:2 Filip Drozd 52, 1:3 Filip Drozd 79, 2:3 Patryk Dorosz 82, 2:4 Bartłomiej Koneczny 86, 2:5 Łukasz Mietlicki 90

LKS Milanów 1 – 3 (1 – 2) Unia Hrubieszów (godz. 15, w Parczewie)
gole 0:1 Mariusz Podgórski 16, 1:1 Damian Zdunek 27, 1:2 Dominik Karaszewski 31, 1:3 Dominik Karaszewski 60

Włodawianka Włodawa 3 – 2 (1 – 1) Powiślak Końskowola (godz. 15)
gole 0:1 Kamil Leszczyński 12 (z karnego), 1:1 Wojciech Więcaszek 34 (z karnego), 1:2 Grzegorz Mulawa 75, 2:2 Wojciech Więcaszek 81, 3:2 Piotr Chodziutko 82
czerwona kartka Damian Kopeć (Powiślak) – w 61 minucie za drugą żółtą

14. kolejka

sobota, 22 października 2016

Hetman Zamość 5 – 0 (2 – 0) Kłos Gmina Chełm (godz. 14)
gole 1:0 Damian Kupisz 26, 2:0 Szymon Solecki 41, 3:0 Maciej Markowski 57, 4:0 Anton Lucyk 74, 5:0 Rafał Turczyn 90

Victoria Żmudź 1 – 4 (1 – 2) Lublinianka Lublin (godz. 15)
gole 0:1 Erwin Sobiech 11, 1:1 Igor Paskiw 27, 1:2 Erwin Sobiech 32, 1:3 Erwin Sobiech 48, 1:4 Erwin Sobiech 53

mecz Polesie Kock – Górnik II Łęczna został odwołany z powodu złego stanu boiska w Kocku

niedziela, 23 października 2016

Chełmianka Chełm 3 – 0 (2 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 14)
gole 1:0 Oleksij Prytuliak 22 (z karnego), 2:0 Michał Budzyński 44, 3:0 Oleksij Prytuliak 60

POM Iskra Piotrowice 2 – 1 (1 – 0) Włodawianka Włodawa (godz. 14)
gole 1:0 Grzegorz Fularski 45, 2:0 Michał Orłowski 55 (z karnego), 2:1 Norbert Zdolski 81

Powiślak Końskowola 3 – 2 (1 – 2) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 14)
gole 1:0 Damian Kopeć 8, 1:1 Patryk Dorosz 12, 1:2 Janusz Birut 17, 2:2 Patryk Grzegorczyk 62, 3:2 Rafał Banaszek 67

Unia Hrubieszów 2 – 1 (1 – 1) Lewart Lubartów (godz. 14)
gole 0:1 Mateusz Kompanicki 4, 1:1 Dominik Karaszewski 43, 2:1 Krystian Oleszczuk 81

Stal Kraśnik 3 – 1 (1 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 14)
gole 1:0 Piotr Chomczyk 2, 2:0 Damian Gawron 67, 2:1 Rafał Andrzejuk 75, 3:1 Penn Ikechukwu Orji 90

Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 – 1 (4 – 0) LKS Milanów (godz. 15)
gole 1:0 Damian Szuta 4, 2:0 Krzysztof Zawiślak 14, 3:0 Michał Skiba 22, 4:0 Tomasz Kłos 30, 5:0 Wojciech Gęborys 68, 6:0 Krzysztof Zawiślak 76, 7:0 Przemysław Orzechowski 79, 7:1 Damian Zdunek 88, 8:1 Piotr Karwan 90

15. kolejka

sobota, 29 października 2016

Lublinianka Lublin 1 – 2 (1 – 2) Unia Hrubieszów (godz. 12)
gole 0:1 Mariusz Podgórski 23, 0:2 Dominik Karaszewski 31, 1:2 Erwin Sobiech 37
czerwona kartka Jakub Kosiarczyk (Lublinianka) – w 84 minucie za drugą żółtą

Górnik II Łęczna 0 – 1 (0 – 0) Hetman Zamość (godz. 19)
gol 0:1 Łukasz Kamiński 81

niedziela, 30 października 2016

Włodawianka Włodawa 3 – 2 (1 – 1) Polesie Kock (godz. 13)
gole 1:0 Wojciech Więcaszek 5, 1:1 Grzegorz Góral 9, 2:1 Wojciech Więcaszek 67, 2:2 Patryk Mitura 83, 3:2 Wojciech Więcaszek 87 (z karnego)
czerwone kartki Kamil Nakonieczny (Polesie) – w 70 minucie, Grzegorz Misiarz (Polesie) – po zakończeniu meczu

Lewart Lubartów 0 – 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 13)

Kryształ Werbkowice 2 – 1 (1 – 1) Victoria Żmudź (godz. 13)
gole 1:0 Przemysław Gałka 22, 1:1 Paweł Fornal 35, 2:1 Andrzej Całka 88

Kłos Gmina Chełm 0 – 2 (0 – 1) Chełmianka Chełm (godz. 13, w Rożdżałowie)
gole 0:1 Michał Budzyński 45, 0:2 Oleksij Prytuliak 48 (z karnego)

Łada 1945 Biłgoraj 3 – 1 (1 – 0) POM Iskra Piotrowice (godz. 14)
gole 1:0 Arkadiusz Czok 43, 2:0 Damian Rataj 46, 3:0 Światosław Lawruk 81, 3:1 Grzegorz Fularski 90
czerwona kartka Michał Ostrowski (POM) – w 88 minucie za drugą żółtą

Lutnia Piszczac 0 – 0 Powiślak Końskowola (godz. 14)

LKS Milanów 0 – 3 (0 – 1) Stal Kraśnik (godz. 14, w Parczewie)
gole 0:1 Filip Drozd 31, 0:2 Arkadiusz Maj 66, 0:3 Łukasz Mietlicki 70
czerwona kartka Piotr Łotys (Milanów) – w 48 minucie za drugą żółtą

16. kolejka

sobota, 5 listopada 2016

Chełmianka Chełm 1 – 2 (1 – 0) Górnik II Łęczna (godz. 13)
gole 1:0 Michał Budzyński 12, 1:1 Radosław Pruchnik 51, 1:2 Piotr Okuniewicz 58

niedziela, 6 listopada 2016

Polesie Kock 0 – 5 (0 – 3) Hetman Zamość (godz. 14)
gole 0:1 Rafał Turczyn 42, 0:2 Szymon Solecki 45, 0:3 Oleksij Rodewicz 45 (z karnego), 0:4 Damian Kupisz 58, 0:5 Błażej Omański 86
czerwone kartki Tomasz Gałązka (Polesie) – w 70 minucie za celowe kopnięcie piłki w sędziego, Michał Wójcicki (Polesie) – w 78 minucie za drugą żółtą

Victoria Żmudź 2 – 2 (1 – 1) Kłos Gmina Chełm (godz. 13)
gole 0:1 Łukasz Drzewicki 38 (z karnego), 1:1 Robert Wagner 43 (z karnego), 2:1 Mateusz Misztal 71, 2:2 Łukasz Drzewicki 74

Unia Hrubieszów 0 – 1 (0 – 0) Kryształ Werbkowice (godz. 13)
gol 0:1 Przemysław Gałka 67
czerwona kartka Bartłomiej Reszczyński (Kryształ) – w 84 minucie za drugą żółtą

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 – 1 (0 – 0) Lublinianka Lublin (godz. 11.30)
gole 0:1 Rafał Stępień 63, 1:1 Nazar Melnyczuk 71, 2:1 Karol Karólak 90

Stal Kraśnik 3 – 4 (0 – 2) Lewart Lubartów (godz. 13)
gole 0:1 Mateusz Kompanicki 30, 0:2 Karol Bujak 45, 1:2 Penn Ikechukwu Orji 55, 1:3 Damian Pietroń 59 (samobójczy), 1:4 Karol Bujak 67, 2:4 Dawid Szczuka 71, 3:4 Filip Drozd 85

Powiślak Końskowola 4 – 4 (3 – 1) LKS Milanów (godz. 13)
gole 1:0 Michał Chwiszczuk 20, 1:1 Piotr Łotys 22, 2:1 Mateusz Kamola 24, 3:1 Mateusz Kamola 43, 3:2 Krystian Łotys 53, 3:3 Piotr Łotys 68, 4:3 Dominik Giziński 72, 4:4 Michał Zarzecki 75 (z karnego)

POM Iskra Piotrowice 3 – 0 (1 – 0) Lutnia Piszczac (godz. 13)
gole 1:0 Marcin Gil 19, 2:0 Grzegorz Fularski 69, 3:0 Grzegorz Fularski 90
czerwona kartka Iwo Czumer (Lutnia) – w 80 minucie za drugą żółtą

Włodawianka Włodawa 5 – 1 (2 – 0) Łada 1945 Biłgoraj (godz. 13)
gole 1:0 Piotr Chodziutko 5, 2:0 Wojciech Więcaszek 37, 3:0 Patryk Błaszczuk 53, 4:0 Piotr Chodziutko 56, 4:1 Patryk Dorosz 70 (z karnego), 5:1 Wojciech Więcaszek 79 (z karnego)

17. kolejka

sobota, 12 listopada 2016

Lutnia Piszczac 0 – 2 (0 – 1) Włodawianka Włodawa (godz. 13)
gol 0:1 Norbert Zdolski 8, 0:2 Piotr Chodziutko 62

LKS Milanów 2 – 3 (1 – 1) POM Iskra Piotrowice (godz. 12, w Parczewie)
gole 0:1 Marcin Zając 18, 1:1 Daniel Rostek 31, 1:2 Rafał Al-Swaiti 55, 2:2 Piotr Łotys 60, 2:3 Marcin Zając 90

Lewart Lubartów 1 – 0 (1 – 0) Powiślak Końskowola (godz. 12)
gol 1:0 Mateusz Kompanicki 24
czerwona kartka Paweł Pęksa (Lewart) – w 76 minucie za drugą żółtą

Lublinianka Lublin 0 – 0 Stal Kraśnik (godz. 11)
czerwona kartka Piotr Chomczyk (Stal) – w 90 minucie

Kryształ Werbkowice 1 – 4 (0 – 1) Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 13)
gole 0:1 Nazar Melnyczuk 33, 0:2 Ireneusz Baran 57, 0:3 Nazar Melnyczuk 72, 1:3 Stanisław Rybka 83, 1:4 Krzysztof Zawiślak 90

Kłos Gmina Chełm 2 – 0 (0 – 0) Unia Hrubieszów (godz. 13, w Rożdżałowie)
gole 1:0 Konrad Omelko 52, 2:0 Kazimierz Bala 87

Górnik II Łęczna 7 – 0 (3 – 0) Victoria Żmudź (godz. 13)
gole 1:0 Patryk Orysz 12, 2:0 Kamil Poźniak 38 (z karnego), 3:0 Krystian Michalak 44, 4:0 Kamil Poźniak 64, 5:0 Kacper Duduś 76, 6:0 Adam Kędzierski 85, 7:0 Patryk Orysz 89

niedziela, 13 listopada 2016

Łada 1945 Biłgoraj 3 – 2 (0 – 1) Polesie Kock (godz. 13)
gole 0:1 Grzegorz Góral 4, 1:1 Patryk Dorosz 49 (z karnego), 2:1 Damian Rataj 62, 3:1 Piotr Mazurek 64, 3:2 Andrzej Gruba 67
czerwona kartka Michał Mielniczek (Łada) – w 65 minucie za drugą żółtą

Hetman Zamość 0 – 4 (0 – 2) Chełmianka Chełm (godz. 13)
gole 0:1 Michał Budzyński 34, 0:2 Rafał Krupski 40, 0:3 Michał Wołos 76, 0:4 Michał Kobiałka 90

mecz zaległy z 14. kolejki

sobota, 19 listopada 2016

Polesie Kock 2 – 3 (2 – 1) Górnik II Łęczna (godz. 13)
gole 1:0 Piotr Struski 1, 1:1 Patryk Orysz 29, 2:1 Jacek Cybul 30, 2:2 Piotr Grzelczak 76, 2:3 Łukasz Bogusławski 90