• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Sezon 2019/2020

Sokół Sieniawa

Wisła Puławy

Siarka Tarnobrzeg

Korona II Kielce

Hutnik Kraków

Wisłoka Dębica

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Hetman Zamość

Stal Kraśnik

Motor Lublin

Orlęta Radzyń Podlaski

Avia Świdnik

Podhale Nowy Targ

Wólczanka Wólka Pełkińska

Soła Oświęcim

Wisła Sandomierz

Jutrzenka Giebułtów

Chełmianka Chełm

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 rozgrywek III ligi gr. IV:
 
1. kolejka (10-11 sierpnia)

Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm 1:0
Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów 3:0
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz 2:1
Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska przeł.
Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1
Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ 0:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik 3:1
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Stal Kraśnik – Motor Lublin 2:1
 
2. kolejka (15 sierpnia)

Chełmianka Chełm – Motor Lublin 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik 2:1
Avia Świdnik – Hetman Zamość 1:0
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica 0:0
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków 0:2
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce 1:2
Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg 1:4
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy 1:0
 
3. kolejka (17-18 sierpnia)

Wisła Puławy – Chełmianka Chełm 0:0
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa 2:0
Korona II Kielce – Jutrzenka Giebułtów 2:0
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz 3:3
Wisłoka Dębica – Podlasie Biała Podlaska 4:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Hetman Zamość – Podhale Nowy Targ 2:1
Stal Kraśnik – Avia Świdnik 5:0
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
 
4. kolejka (24-25 sierpnia)

Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Avia Świdnik – Motor Lublin 1:1
Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik 1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość 1:2
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3;1
Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica 1:1
Jutrzenka Giebułtów – Hutnik Kraków 0:1
Sokół Sieniawa – Korona II Kielce 1:1
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 1:1
 
5. kolejka (28 sierpnia)

Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm 4:1
Korona II Kielce – Wisła Puławy 0:1
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa 3;1
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów 0:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 0:2
Hetman Zamość – Podlasie Biała Podlaska 4:0
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:2
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 2:1
 
6. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce
 
7. kolejka (7-8 września)

Korona II Kielce – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
 
8. kolejka (14-15 września)

Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Motor Lublin
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Korona II Kielce – Hutnik Kraków
 
9. kolejka (21-22 września)

Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska
 
10. kolejka (28-29 września)

Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica
 
11. kolejka (5-6 października)

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Hetman Zamość – Korona II Kielce
Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
 
12. kolejka (12-13 października)

Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Korona II Kielce – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Hetman Zamość
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
 
13. kolejka (19-20 października)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Hetman Zamość – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz
 
14. kolejka (26-27 października)

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość
 
15. kolejka (2-3 listopada)

Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów
 
16. kolejka (9-10 listopada)

Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce – Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin
Hetman Zamość – Stal Kraśnik
 
17. kolejka (16-17 listopada)

Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz – Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów – Sokół Sieniawa