• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Hetman Cashback

 

Oszczędności przy zakupach i wsparcie piłkarskiej sekcji Hetmana Zamość – to idea programu Hetman Cashback. Robiąc zakupy u partnerów handlowych tego programu, możesz otrzymać do 5% Cashback i Shopping Points. Oznacza to, że na Twoje konto wróci do 5% kwoty zakupów. Dodatkowo do 1% wartości Twoich zakupów zostanie przekazane na rzecz Hetmana Zamość. Wystarczy tylko okazać sprzedawcy kartę Hetman Cashback.

Dzięki funkcji cashback posiadacze karty mogą otrzymywać do 5% zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. W programie uczestniczy ponad 130 000 partnerów handlowych na całym świecie. W samym Zamościu jest ich ponad 150 (kluczowe branże to podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV i AGD). Wielkim plusem są sklepy internetowe.

https://www.cashbackworld.com/pl

ZAKUPY Z KARTĄ „HETMAN CASHBACK”

Do 5% kwoty zakupów wraca na rachunek bankowy kupującego.

Dodatkowo do 1% wartości zakupów trafia na konto Klub Sportowy „Hetman” Zamość.

Lista partnerów handlowych „Hetman Cashback” oraz zapewniony procent oszczędności na zakupach dla uczestników programu:

https://www.cashbackworld.com/pl/search?st=zamo%C5%9B%C4%87

Kliknij na poniższy link, żeby zarejestrować się bezpłatnie do programu Cashback Wolrd : 

https://cbw.to/ns2kb9

Zachęcamy do promowania naszego programu wśród swoich znajomych, przyjaciół, rodziny, bo to umożliwi nam budowanie coraz to silniejszej pozycji zamojskiej piłki nożnej. Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc w popularyzacji programu.