Hetman gra z Podlasiem. Czas na przełamanie!

W meczu jedenastej kolejki zespół Hetmana zmierzy się z dziewiętnastą drużyną trzeciej ligi – Podlasiem Biała Podlaska. Jutrzejszy (19.09) rywal Hetmana do tej pory zgromadził na swoim koncie siedem punktów. W drugiej serii gier piłkarze trenera Władimira Gieworkiana pokonali rezerwy Cracovii 1:0, w siódmej kolejce pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2, zaś w ósmej serii gier zremisowali z Wólczanką Wólka Pełkińska 3:3.

Najgorzej drużyna Podlasia będzie wspominać ostatni mecz ligowy. Przed tygodniem bowiem w Kielcach Podlasie uległo rezerwom Korony Kielce aż 0:8.

Hetman meczem z Podlasiem rozpocznie serię grania co trzy dni, bowiem w środku tygodnia piłkarzy trenera Jarosława Czarnieckiego czeka pucharowe starcie z Tomasovią Tomaszów Lubelski, co przy wąskiej kadrze z pewnością nie jest dobrą wiadomością dla kibiców biało-zielono-czerwonych.

Wsparciem dla zamojskiej drużyny ma być Paweł Szatała. Nowy defensor Hetmana dołączył do naszej drużyny z Huczwy Tyszowce i jak sam podkreśla liczy, że dzięki swojej grze pomoże w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w sezonie.

Rozjemcą jutrzejszego meczu będzie sędzia Michał Wasil z Lublina. Na liniach pomagać będą mu Rafał Wójcik oraz Przemysław Wąsik.

W ostatnim meczu pomiędzy Hetmanem i Podlasiem górą był zamojski zespół, który pokonał rywala z Białej Podlaski aż 4:0. To spotkanie pamięta z pewnością Rafał Turczyn, który wówczas rozegrał 20 minut.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Hetmanie, po zwycięstwo!