• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – 28. kolejka

Typy na 28. kolejkę IV ligi lubelskiej przedstawiają się […]

Typy na 28. kolejkę IV ligi lubelskiej przedstawiają się następująco. Typują znani i lubiani związani z Hetmanem

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 3 : 2
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 5 : 0
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 3 : 3
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 1 : 3
Lewart Lubartów – MKS Ryki 8 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 1 : 2

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 3 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 1
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 2 : 1
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 1 : 2
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 1 : 2
Lewart Lubartów – MKS Ryki 3 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 2 : 1

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 3 : 0
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 1
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 5 : 0
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 0 : 2
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 0 : 3
Lewart Lubartów – MKS Ryki 6 : 1
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 2 : 0

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 2 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 4 : 1
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 0 : 0
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 1 : 0
Lewart Lubartów – MKS Ryki 0 : 1
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 0 : 1

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 3 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 1
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 2 : 1
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 1 : 1
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 0 : 2
Lewart Lubartów – MKS Ryki 5 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 3 : 1

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 3
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 1 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 2 : 1
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 6 : 0
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 2 : 3
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 1 : 2
Lewart Lubartów – MKS Ryki 2 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 1 : 3

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 2 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 1 : 0
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 4 : 0
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 1 : 2
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 0 : :2
Lewart Lubartów – MKS Ryki 2 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 1 : 2

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1
Lublinianka Lublin – Górnik II Łęczna 2 : 1
Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 3 : 0
Hetman Zamość – Huczwa Tyszowce 6 : 0
Włodawianka Włodawa – Polesie Kock 1 : 1
Start Krasnystaw – Powiślak Końskowola 0 : 2
Lewart Lubartów – MKS Ryki 4 : 0
Victoria Żmudź – Orlęta Łuków 0 : 0