• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – 22. kolejka

Typy na 22. kolejkę IV ligi lubelskiej przedstawiają się następująco. Typują znani i lubiani związani z Hetmanem

28.04.2019

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Hetman Zamość 0:4, Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:3, Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 1:2, Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1, Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 0:2, Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj 3:3, MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 1:2, Powiślak Końskowola – Polesie Kock 2:0

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Hetman Zamość 0:4, Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:2, Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 0:1, Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1, Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:3, Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj 0:2, MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 0:2 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 3:0

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:4, Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:3, Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 1:1, Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2, Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:2, Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj 1:2, MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 1:3 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 3:0

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Hetman Zamość 0:3 Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:2 Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 0:1 Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:3 Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj 1:2 MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 0:2 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 3:0

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:2 Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:2 Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 1:2 Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:1Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj2:2 MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 1:3 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 3:1

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Hetman Zamość 1:7 Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:2 Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 1:1 Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0 Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:3Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj2:2 MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 1:1 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 3:1

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Hetman Zamość 0:6 Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 1:3 Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 0:2 Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 0:1Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj1:3MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 0:1 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 2:0

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Hetman Zamość 0:5 Włodawianka Włodawa – Kryształ Werbkowice 0:1 Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin 0:0 Lewart Lubartów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 Victoria Żmudź – Górnik II Łęczna 1:1Orlęta Łuków – Łada 1945 Biłgoraj2:0MKS Ryki – Huczwa Tyszowce 0:1 Powiślak Końskowola – Polesie Kock 1:0

received_310548686282729