• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga typerów – 21. kolejka

Przed nami świąteczna, 21. kolejka IV ligi lubelskiej. Przedstawiamy typy znanych osobistości związanych z Hetmanem, które biorą udział w Lidze Typerów.

Tomasz Tomczewski

Polesie Kock – Kłos Chełm 2:1, Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 1:3, Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:1, Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 1:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 4:2, Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:1, Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 3:1, Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 6:0.

Jarosław Czarniecki

Polesie Kock – Kłos Chełm 0:2, Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 1:1, Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:1, Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 2:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 2:0 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 0:2, Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 1:0, Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 4:0.

Przemysław Kita

Polesie Kock – Kłos Chełm1:1, Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 2:3, Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 2:2, Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 2:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 2:0 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:1, Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 3:1, Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 4:1

Wojciech Rycak

Polesie Kock – Kłos Chełm0:1, Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 2:0 Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:1, Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 1:2, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 4:1 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:0, Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 3:0, Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 5:0

Mariusz Pliżga

Polesie Kock – Kłos Chełm2:0, Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 1:0 Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 2:0 Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 2:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 2:1 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 0:1, Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 3:0, Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 5:0

Kacper Popławski

Polesie Kock – Kłos Chełm 1:2 Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 0:2 Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:1 Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 0:1 Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 2:1 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:2 Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 0:1 Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 4:0

Andrzej Rycak

Polesie Kock – Kłos Chełm 1:1 Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 2:1 Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:0 Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 2:1 Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź 2:1 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:2 Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 2:0 Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 6:0

Bartosz Biernacki

Polesie Kock – Kłos Chełm 1:1 Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola 1:2 Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki 3:1 Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 2:0 Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź3:1 Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów 1:1 Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw 2:0 Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa 4:1