• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga typerów – 20. kolejka

Prezentujemy kolejną rundę ligi typerów. 20. kolejkę IV ligi lubelskiej typują znane osoby związane z Hetmanem.

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 3:1, Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0:5, Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 3:1, Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 1:1 Orlęta Łuków – Tomasovia 2:2 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 0:3 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 2:1 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 3:1

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 3:1, Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0:5, Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 2:1, Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 1:2 Orlęta Łuków – Tomasovia 2:1 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 1:3 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 2:0 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 2:2

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 1:0, Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0-4, Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 2:0, Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 0:2 Orlęta Łuków – Tomasovia 1:4 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 1:3 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 1:1 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 2:2

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 2-0, Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0-4, Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 2-1, Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 0:2 Orlęta Łuków – Tomasovia 1-1 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 2-2Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 0-1

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 1:1, Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0-5, Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 1:2, Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 0:2 Orlęta Łuków – Tomasovia 1-1 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 2-4Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 1:1 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 2:1

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 2:0 Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0:4 Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 1:0 Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 0:2 Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 0:2 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 2:1 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 1:0

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 2:1 Start Krasnystaw – Hetman Zamość 1:4 Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice 1:1 Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 1:3 Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 1:3 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 2:0 Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 2:0

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa 1:1 Start Krasnystaw – Hetman Zamość 0:5 Lewart Lubartów – Kryształ Werbkowice3:1 Victoria Żmudź – Lublinianka Lublin 1:2 Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1 MKS Ryki – Górnik II Łęczna 0:3 Powiślak Końskowola – Łada 1945 Biłgoraj 1:! Polesie Kock – Huczwa Tyszowce 0:1