• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga typerów – 19. kolejka

Przedstawiamy typy 19. kolejki IV ligi. Wszystkie wyniki zostały wytypowane przed rozpoczęciem wszystkich meczów kolejki, ale nie zostały wstawione na stronę z przyczyn technicznych.

Kacper Popławski

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 1:2 Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 2:0 Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 1:0 Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 2:0 Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 3:0 Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 1:0 Hetman Zamość – Lewart Lubartów 3:1 Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 2:3

Andrzej Rycak

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 2:1 Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 2:0 Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 1:2 Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 4:0 Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 3:1 Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 3:0 Hetman Zamość – Lewart Lubartów 5:1 Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 2:1

Wojciech Rycak

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 2:0 Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 3:1 Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 2:0 Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 3:1 Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 3:0 Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 4:1 Hetman Zamość – Lewart Lubartów 4:2 Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 2:2

Jarosław Czarniecki

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 2:2 Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 1:0 Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 2:1 Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 5:0 Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 6:2 Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 2:0 Hetman Zamość – Lewart Lubartów 3:0 Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 3:1

Tomasz Tomczewski

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 2:1, Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 1:2, Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 3:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 3:0, Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 3:2, Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 3;1, Hetman Zamość – Lewart Lubartów 4:1, Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 1:1

Przemysław Kita

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 1:2, Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 1:1, Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 3:2, Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 0:0, Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 2:0, Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 4;1, Hetman Zamość – Lewart Lubartów 3:1, Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 2:1

Bartosz Biernacki

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 1:1, Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 1:1, Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 1:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 3:0, Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 3:1, Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 3;1, Hetman Zamość – Lewart Lubartów 3:1, Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 1:0

Mariusz Pliżga

Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm 1:0, Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock 3:1, Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola 0:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki 1:1 Lublinianka Lublin – Orlęta Łuków 2:1, Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 3;1, Hetman Zamość – Lewart Lubartów 3:0 Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw 0:1