• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga typerów – 18 kolejka

Znane i lubiane osobistości związane z Hetmanem wytypowały mecze 18. kolejki IV ligi lubelskiej. Jak pójdzie im tym razem?

 

Tomasz Tomczewski

Górnik II Łęczna – Polesie Kock 3:0,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 2:1,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 4:1

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:4

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:3

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:3

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 3:2 A

Andrzej Rycak

Górnik II Łęczna – Polesie Kock 4:0,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 3:1,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 3:0

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 1:3

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:1

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 1:3

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Jarosław Czarniecki

Górnik II Łęczna – Polesie Kock 3:0,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 1:1,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 2:0

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:4

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:1

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:3

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 2:0

Wojciech Rycak

Górnik II Łęczna – Polesie Kock 2:0,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 0:1,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 2:0

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:4

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:0

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:2

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Przemysław Kita

Górnik II Łęczna – Polesie Kock3:1,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 0:0,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 3:1

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:3

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:1

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:5

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 1:2

Mariusz Pliżga

Górnik II Łęczna – Polesie Kock1:1,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 0:0,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 3:0

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 1:3

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 0:1

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 1:2

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 3:0

Bartosz Biernacki

Górnik II Łęczna – Polesie Kock1:1,

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 2:0,

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 3:1

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 1:3

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:2

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:2

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 2:2

Kacper Popławski

Górnik II Łęczna – Polesie Kock 3:0

Kłos Chełm – Start Krasnystaw 2:1

Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa 2:0

Victoria Żmudź – Hetman Zamość 0:3

Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice 1:2

MKS Ryki – Lublinianka Lublin 0:4

Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1

Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj 0:2