• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – XV kolejka

Przedstawiamy piętnastą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

09.11.18

Tomasz Tomczewski

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 4 0 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 2 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1 1 Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 1 2 Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 1 2 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 1 3 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2 1 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1 3

Mariusz Pliżga

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm2:1 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1:3Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 0:0 Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 0:1 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 3:0 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2:0Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1:2

Przemysław Kita

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 8:0 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1:2 Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 2:2 Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 1:4 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 2:3 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 0:0 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1:3

Jarosław Czarniecki

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 1:1 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1:1Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 1:1Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 0:0 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 0:2 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2:0 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 0:1

Andrzej Rycak

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 2:0 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 2:1Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 0:1Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 0:2 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 2:0 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 3:0 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1:2

Bartosz Biernacki

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 3:1 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1:1Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 1:1Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 2:2 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 2:3 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2:2 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 1:3

Wojciech Rycak

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 1:0 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 1:0Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 1:1Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 0:0 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 2:1 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2:0Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 0:1

Kacper Popławski

Górnik II Łęczna – Kłos Chełm 3:0 Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2 Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin 0:2 Polesie Kock – Kryształ Werbkowice 0;3 Powiślak Końskowola – Hetman Zamość 0:2 MKS Ryki – Włodawianka Włodawa 1:3 Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 2:2 Victoria Żmudź – Lewart Lubartów 0:2