• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – XIII kolejka

Przedstawiamy trzynastą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

26.10.2018

Tomasz Tomczewski

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 3:1 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 1:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 0:3 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 0:5 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 2:2 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 4:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0:6 Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 2:1

Andrzej Rycak

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 3:1 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 2-2 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1-2 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1-2 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 3-1 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw3:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0:2 Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 3-1

Przemysław Kita

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 3:1 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 0-0 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1-1 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1-9 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 2-2 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw3:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0:11Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 1-2

Jarosław Czarniecki

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 2:0 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 3:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 0:2 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 0:3 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 2:2 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 1:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0:7Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 2:1

Wojciech Rycak

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 2:0 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 0:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 2:0 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1:1 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 1:0 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 2:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 1:0Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 2:0

Mariusz Pliżga

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 3:1Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 0:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1-2 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1:3 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 3:0 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 2:0 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0-3Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 1-1

 Bartosz Biernacki

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 2:1 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 3:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 1-3 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1:3 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 2:2 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 3:1 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0-3 Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 1-1

Kacper Popławski

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm 2:0 Górnik II Łęczna – Lublinianka Lublin 2:1 Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice 0:1 Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 0:4 Polesie Kock – Włodawianka Włodawa 1:3 Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw 2:1 MKS Ryki – Lewart Lubartów 0:3 Orlęta Łuków – Victoria Żmudź 1:2