• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – XII kolejka

Przedstawiamy dwunastą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

19.10.2018

 

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Orlęta Łuków 1-2 Victoria Żmudź – MKS Ryki 3:0 Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 2-1 Start Krasnystaw – Polesie Kock 1:1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 0-2 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 4:0 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2:1 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Orlęta Łuków 1-1 Victoria Żmudź – MKS Ryki 2:0 Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 3-2 Start Krasnystaw – Polesie Kock 1:3 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 2-3 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 1-4 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Orlęta Łuków 2-2Victoria Żmudź – MKS Ryki4-0 Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 1:1 Start Krasnystaw – Polesie Kock 3:1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 2:2 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 5:0 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 1:1 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Orlęta Łuków1-1 Victoria Żmudź – MKS Ryki 3-1 Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 1:1 Start Krasnystaw – Polesie Kock 3:1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 2:0 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 5:0 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2:1 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Orlęta Łuków1-0 Victoria Żmudź – MKS Ryki 0-1Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 2-0 Start Krasnystaw – Polesie Kock 2-2 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 2:0 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2:0 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Orlęta Łuków0-2Victoria Żmudź – MKS Ryki 0-0Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 2-2 Start Krasnystaw – Polesie Kock 0-1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 1-2 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 3-1 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Orlęta Łuków2-1Victoria Żmudź – MKS Ryki 3-1Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 2-1 Start Krasnystaw – Polesie Kock 1-1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 2-2 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Orlęta Łuków 2:1 Victoria Żmudź – MKS Ryki 2:0 Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 1:0 Start Krasnystaw – Polesie Kock 3:1 Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce 3:1 Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj 4:0 Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna 2:2 Lublinianka Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1