• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – X kolejka

Przedstawiamy dziesiątą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

05.10.2018

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – MKS Ryki 3:0

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:2

Victoria Żmudź – Polesie Kock 3:1

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 5:1

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 1:2

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 2:1

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – MKS Ryki 3:1

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:2

Victoria Żmudź – Polesie Kock 2:1

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 2:2

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 2:1

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 1:4

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski  2:1 

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:2

Przemysław Kita

Kłos Chełm – MKS Ryki 2:0

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:3

Victoria Żmudź – Polesie Kock 1:1

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 3-0

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 1:1

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 1:5

Hetman Zamość – Tomasovia 2:1

Tomaszów Lubelski Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:3

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – MKS Ryki 3:1

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:1

Victoria Żmudź – Polesie Kock 2:0

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 2-0

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 4:0

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 2:2

Hetman Zamość – Tomasovia 3:1 Tomaszów Lubelski

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:2

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – MKS Ryki 0:2

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:1

Victoria Żmudź – Polesie Kock 0:2

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 2-1

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 1:0

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 0:2

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski1:1

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 0:2

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – MKS Ryki 1:1

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 0-2

Victoria Żmudź – Polesie Kock 1-0

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 3-0

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 2-1

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 0-2

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski3:1

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:2

Kacper Popławski

Kłos Chełm – MKS Ryki 2:0

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1:3

Victoria Żmudź – Polesie Kock 1:0

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 3:0

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj 1:2

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 0:2

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:1

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – MKS Ryki 3:0

Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola 1-2

Victoria Żmudź – Polesie Kock 3:1

Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce 3-1

Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj1-1

Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna 1-3

Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski3:1

Kryształ Werbkowice – Lublinianka 1:1