• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – IX kolejka

Przedstawiamy dziewiątą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

Tomasz Tomczewski
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 1:0,
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 0:2,
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:1,
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 3:1,
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 0:3,
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:2,
Polesie Kock – Orlęta Łuków 1:2,
Powiślak Końskowola – MKS Ryki 4:0.
Przemysław Kita
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 1:1
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 1:0
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 3:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 0:3
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:3
Polesie Kock – Orlęta Łuków 3:1
Powiślak Końskowola – MKS Ryki4:1
Andrzej Rycak
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 1:0
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 3:1
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 4:1
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 1:3
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 3:1
Polesie Kock – Orlęta Łuków 2:1
Powiślak Końskowola – MKS Ryki6:0
Wojciech Rycak
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 2:0
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:0
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 2:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 0:1
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 2:0
Polesie Kock – Orlęta Łuków 1:1
Powiślak Końskowola – MKS Ryki1:0
Jarosław Czarniecki
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 2:1
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:0
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 2:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 0:4
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 2:0
Polesie Kock – Orlęta Łuków 0:2
Powiślak Końskowola – MKS Ryki 3:0
Mariusz Pliżga
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 2:1
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:0
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 3:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 1:3
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:0
Polesie Kock – Orlęta Łuków 0:0
Powiślak Końskowola – MKS Ryki 4:0
Kacper Popławski
Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 0:1
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:0
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 3:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 1:4
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:1
Polesie Kock – Orlęta Łuków 0:2
Powiślak Końskowola – MKS Ryki 3:0
Bartosz Biernacki

Kryształ Werbkowice – Kłos Chełm 2:1
Lublinianka Lublin – Hetman Zamość 1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Włodawianka Włodawa 2:1
Górnik II Łęczna – Start Krasnystaw 4:0
Łada 1945 Biłgoraj – Lewart Lubartów 1:2
Huczwa Tyszowce – Victoria Żmudź 1:1
Polesie Kock – Orlęta Łuków 1:1
Powiślak Końskowola – MKS Ryki 3:0