• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – VIII kolejka

Przedstawiamy ósmą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

21.09.2018

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 1:3

MKS Ryki – Polesie Kock 2:2

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 3:1

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 4:2

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów 1:3

Lubelski Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 0:2

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:0

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 1:4

MKS Ryki – Polesie Kock 1:3

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 2:1

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 0:1

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 0:2

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 2:1

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 1:3

MKS Ryki – Polesie Kock 1:3

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 1:2

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 2:0

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 1:3

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:0

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 0:3

MKS Ryki – Polesie Kock 2:1

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 1:2

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 1:0

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 2:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 0-2

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 1:0

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 0:3

MKS Ryki – Polesie Kock 2:0

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 1:2

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 0:1

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 1:3

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:0

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 0:2

MKS Ryki – Polesie Kock 0:0

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 0:1

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:3

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 0:3

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:1

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 1:3

MKS Ryki – Polesie Kock 1:0

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 2:1

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 0:1

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 1:1

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 0:1

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:0

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Powiślak Końskowola 1:1

MKS Ryki – Polesie Kock 1:2

Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce 2:1

Victoria Żmudź – Łada 1945 Biłgoraj 1:1

Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna 2:2

Start Krasnystaw – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin 1:2

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 3:1