• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – VI kolejka

Przedstawiamy szóstą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

08.09.2018

Tomasz Tomczewski

Kłos Chełm – Polesie Kock. 2:1

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 4:0

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 1:1

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:2

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów 1:3

Lubelski Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 1:0

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 0:2

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:4

Andrzej Rycak

Kłos Chełm – Polesie Kock. 2:1

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 1:2

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 0:0

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:3

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 2:0

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 0:3

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:3

Przemysław Kita

Kłos Chełm – Polesie Kock 2:1

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 2:0

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 1:0

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 2:3

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 0:0

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 1:0

Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:2

Jarosław Czarniecki

Kłos Chełm – Polesie Kock 3:1

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 2:1

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 2:0

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:2

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 3:2

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 1:1

Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:6

Wojciech Rycak

Kłos Chełm – Polesie Kock 0:2

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 2:2

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 3:1

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 0:1

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 3:2

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice0:1

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 1:3

Mariusz Pliżga

Kłos Chełm – Polesie Kock 0:0

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 3:1

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 2:1

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:3

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski  0:1

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 2:0

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 0:1

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 1:3

Bartosz Biernacki

Kłos Chełm – Polesie Kock 2:1

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 3:1

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 1:1

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:2

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski  1:2

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 1:1

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice1:1

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:3

Kacper Popławski

Kłos Chełm – Polesie Kock 2:0

Powiślak Końskowola – Huczwa Tyszowce 3:1

MKS Ryki – Łada 1945 Biłgoraj 0:1

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:2

Victoria Żmudź – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3

Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin 1:0

Start Krasnystaw – Kryształ Werbkowice 0:1

 Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość 0:2