• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Liga Ekspertów – V kolejka

Przedstawiamy piątą kolejkę ligi ekspertów, czyli typowanie wyników meczów IV ligi przez osoby związane z Hetmanem i lubelską piłką.

Andrzej Rycak

Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm

Hetman Zamość 7-0 Start Krasnystaw

Kryształ Werbkowice 1-2 Lewart Lubartów

Lublinianka Lublin 3-0 Victoria Żmudź

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 -1 Orlęta Łuków

Górnik II Łęczna 3 -1 MKS Ryki

Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Powiślak Końskowola

Huczwa Tyszowce 3-0 Polesie Kock

Tomasz Tomczewski

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 2:1

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 5:0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:1

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 4:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 2:1

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 4:0

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 0:3

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 2:0

Jarosław Czarniecki

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 1:1

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 4-0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 0:0

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 2:0

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 2:1

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 4:0

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 0:2

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 2-1

Przemysław Kita

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 2:2

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 7:0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:1

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 3:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 1:0

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 5:0

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 1:3

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 0:0

Wojciech Rycak

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 0:1

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 4:0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:0

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 3:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 1:1

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 2:0

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 0:1

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 2:0

Mariusz Pliżga

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 0:0

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 3:1

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 2:1

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 1:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 2:0

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 4:1

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 1:2

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 1:0

Bartosz Biernacki

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 2:2

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 4:0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:1

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 3:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 2:1

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 3:0

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 1:2

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 2:2

Kacper Popławski

Włodawianka Włodawa – Kłos Chełm 0:1

Hetman Zamość – Start Krasnystaw 3:0

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów 1:1

Lublinianka Lublin – Victoria Żmudź 2:0

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Łuków 1:0

Górnik II Łęczna – MKS Ryki 4:1

Łada 1945 Biłgoraj – Powiślak Końskowola 0:2

Huczwa Tyszowce – Polesie Kock 1:0