• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Dołącz do „Klubu 100” Hetmana!

Fundacja KS Hetman Zamość zaprasza osoby popierające działania klubu gotowe je wspomóc do „Klubu 100 KS Hetman Zamość”.

Nasza Fundacja została ustanowiona w 2015 roku. Przyświeca nam idea dążenia do jak najlepszego rozwoju piłkarskiego drużyn seniorów i juniorów starszych oraz jak najpełniejsze przywrócenie tradycji i sukcesów związanych z Klubem Sportowym HETMAN ZAMOŚĆ, którego historia sięga 1934 r.  W latach 90-tych i na początku nowego tysiąclecia KS Hetman Zamość występował na zapleczu ekstraklasy przez jedenaście sezonów. W 2002 roku tytuł Króla Strzelców II ligi w barwach HETMANA zdobył Jacek Ziarkowski – obecny trener zespołu. Jesteśmy przekonani, że doprowadzi on naszą drużynę do awansu do trzeciej ligi, dzięki czemu na stadionie OSiR w Zamościu znów zobaczymy kilkutysięczną widownię.

Działanie Fundacji nie ogranicza się jedynie do zarządzania drużynami piłki nożnej. Prowadzimy na szeroką skalę działalność społecznie użyteczną, w szczególności na rzecz dzieci i młodzieży. Skupiamy się głównie na organizowaniu i rozwijaniu kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji wśród dzieci, młodzieży, ale również osób starszych. Poprzez liczne akcje organizowane w szkołach, przedszkolach, świetlicach osiedlowych etc. promujemy aktywny, zdrowy tryb życia w oparciu o pozytywne wartości stojące za społeczną rolą sportu oraz wychowania fizycznego. Od początku maja br. oficjalnie współpracujemy z SPDN „Krok za krokiem” w Zamościu przy realizacji ich celów, w szczególności – pomocy osobom niepełnosprawnym na każdym etapie życia.
Realizowanie tak wielu zadań generuje poważne koszty. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Pieniądze, którymi dysponujemy, możemy pozyskać jedynie z dotacji, darowizn oraz od sponsorów. Niestety, darczyńców wspierających nasz klub jest w dalszym ciągu zbyt mało. Skutkuje to koniecznością rezygnacji z tego, co możemy zrobić, na rzecz tego co musimy.

W tym miejscu chcielibyśmy poprosić Państwa o pomoc. Jeśli popieracie nasze działania i jesteście gotowi je wspomóc, skorzystajcie z naszego zaproszenia i dołączcie do elitarnego „KLUBU 100 KS HETMAN ZAMOŚĆ”.  Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza bezpośrednia współpraca jest nie tylko potrzebna mieszkańcom Zamościa, ale przyniesie NAM WSZYSTKIM wiele satysfakcji. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Klub 100:
Składka miesięczna – minimum 100 pln (umowa zawierana na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejny rok)

Korzyści:

I. 2 karnety na rozgrywki drużyny Seniorów – stadion OSIR Zamość.
II. Umieszczenie na stronie internetowej klubu (www.kshetman.zamosc.pl) imienia i nazwiska (ewentualnie nazwy firmy) w zakładce „KLUB 100”. Wyczytywanie nazwy firmy, imienia i nazwiska podczas meczów rozgrywanych na stadionie OSiR w Zamościu.
III. Możliwość udziału w treningach zawodników drużyn seniorów i juniorów starszych.
IV. Możliwość rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym.
V. Otrzymywanie drogą elektroniczną informacji na temat funkcjonowania klubu, akcjach, spotkaniach, zmianach w składzie drużyny, zaproszenia na eventy, mecze wyjazdowe, etc.
VI. Prawo do wykorzystywania herbu Klubu w celach marketingowych, po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji Zarządu KS Hetman Zamość.
VII. Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status „Sympatyka” KS Hetman Zamość (na życzenie autografy zawodników i trenerów).