• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

PLANY SPARINGOWE NASZYCH RYWALI

Przedstawiamy szczegółowe plany przygotowań do rundy wiosennej wszystkich drużyn występujących w IV lidze grupie lubelskiej.

17.12.2017

Drużyny przestawiamy w kolejności wynikającej z pozycji w ligowej tabeli. Podczas przygotowań do rundy na bieżąco będziemy przedstawiać rezultaty każdej z drużyn oraz informować o nowych zawodnikach naszych rywali.

1 Stal Kraśnik – 39 punktów, 44 – bramki strzelone 19 – bramki stracone

Do treningów podopieczni Daniela Szewca powrócą 10 stycznia.

27.01 – Alit Ożarów
3.02 – Avia Świdnik
10.02 – Kamienna Brody
17.02 – Lublinianka
24.02 – Motor Lublin CLJ
3.03 – Wisła II Puławy
7.03 – Orzeł Urzędów
10.03 – Tomasovia Tomaszów Lubelski
10.03 – Łada 1945 Biłgoraj

DSC04488

2 Powiślak Końskowola – 31 punktów, 33 – bramki strzelone 18 – bramki stracone

Piłkarze Łukasza Gizy do treningów powrócą już 5 stycznia.

20.01 – Halowy turniej w Stężycy
27.01 – Granit Bychawa
3.02 – Proch Pionki
10.02 – Polesie Kock
14.02 – Mazovia Miński Mazowiecki
17.02 – Wisła II Puławy
24.02 – LKS Jedlińsk

DSC_2302

4 Tomasovia Tomaszów Lubelski – 28 punktów, 33 – bramki strzelone 19 – bramki stracone

Do swoich obowiązków tomaszowanie powrócą w czwartek 11 stycznia. Nie zabraknie gier kontrolnych, których zaplanowanych jest w sumie 9.

27.01 – Górnik II Łęczna
31.01 – Huczwa Tyszowce
3.02 – Polonia Przemyśl
7.02 – Avia Świdnik
10.02 – Hetman Zamość
18.02 – Motor Lublin CLJ
24.02 – Kryształ Werbkowice
3.03 – Kłos Chełm
10.03 – Stal Kraśnik

DSC_0967

5 Lublinianka Lublin – 25 punktów, 29 – bramki strzelone 14 – bramki stracone

Zawodnicy Lublinianki przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 9 stycznia.

20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki
24.01 – Orion Niedrzwica Duża
4.02 – Motor Lublin CLJ
10.02 – Orlęta Radzyń Podlaski
14.02 – Polesie Kock
17.02 – Stal Kraśnik
21.02 – Kłos Chełm
24.02 – Broń Radom
3.03 – Podlasie Biała Podlaska
10.03 – Stal Poniatowa

23154912_1288780694560872_414423768419276160_o

Kłos Chełm – 23 punkty, 26 – bramki strzelone 25 – bramki stracone 

Zawodnicy Kłosa pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą 15 stycznia.

27.01 – Hetman Zamość
3.02 – Victoria Żmudź
10.02 – Chełmianka Chełm (juniorzy starsi)
14.02 – Lewart Lubartów
17.02 – Łada 1945 Biłgoraj
21.02 – Lublinianka
24.02 – Sparta Rejowiec Fabryczny
3.03 – Tomasovia Tomaszów Lubelski
10.03 – Polesie Kock
17.03 – Brat Siennica Nadolna

21691023_1538337539556253_2028839888_n

7 Kryształ Werbkowice – 23 punkty, 21 – bramki strzelone 18 – bramki stracone

Podobnie jak nasi zawodnicy, podopieczni Roberta Wieczerzaka do treningów powrócą 15 stycznia.

27.01 – Andoria Mircze
3.02 – Hetman Zamość
10.02 – Victoria Żmudź
17.02 – Victoria Łukowa/Chmielek
24.02 – Tomasovia Tomaszów Lubelski
3.03 – Sokół Sieniawa
10.03 – Omega Stary Zamość

23376463_1294631733975768_6404211472405920375_n

8 Lewart Lubartów – 22 punkty, 24 – bramki strzelone 17 – bramki stracone

16 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 rozpoczną piłkarze Lewartu Lubartów.

28.01 – Wisła II Puławy
7.02 – Sparta Rejowiec Fabryczny
10/11.02 – Sokół Adamów
14.02 – Kłos Chełm
24.02 – Mazovia Mińsk Mazowiecki
3.03 – Orlęta Radzyń Podlaski
11.03 – Orlęta Łuków

DSC04582

9 Eko Różanka – 16 punktów, 18 – bramki strzelone 30 – bramki stracone

Najpóźniej ze wszystkich drużyn, bo aż 22 stycznia treningi wznowią zawodnicy z Różanki.

29.11 – Podlasie Biała Podlaska
3.02 – Górnik II Łęczna
10.02 – Sparta Rejowiec Fabryczny
18.02 – Orlęta Łuków
23.02 – Górnik Łęczna (juniorzy starsi)
3.03 – TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy starsi)
10.03 – Lutnia Piszczac (45 minut)
10.03 – Tytan Wisznice (45 minut)

10 Górnik II Łęczna – 14 punktów, 17 – bramki strzelone, 25 – bramki stracone

Trener Jacek Fiedeń zaplanował, że jego podopieczni zaczną wspólne treningi 15 stycznia.

27.01 – Tomasovia Tomaszów Lubelski
3.02 – Eko Różanka
10.02 – Stal Poniatowa
17.02 – MKS Ryki
24.02 – Polesie Kock
3.03 – POM Piotrowice
10.03 – Unia Hrubieszów

21686265_1253932808045661_515024767960436808_n

11 Łada Biłgoraj – 13 punktów, 23 – bramki strzelone 33 – bramki stracone

Już pod wodzą nowego trenera, Bartłomieja Kowalika 8 stycznia do przygotowań wrócą piłkarze Łady Biłgoraj.

27.01 – Sokół Sieniawa
3.02 – Orzeł Przeworsk
10.02 – Sokół Nisko
17.02 – Kłos Chełm
24.02 – Grom Różaniec
3/4.03 – Janowianka Janów Lubelski
10.03 – Stal Kraśnik

DSC_0986

12 Victoria Żmudź – 13 punktów, 17 – bramki strzelone 28 – bramki stracone

15 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 rozpoczną piłkarze Victorii Żmudź.

3.02 – Kłos Chełm
10.02 – Kryształ Werbkowice
17.02 – Hetman Żółkiewka
21.02 – Unia Białopole
24.02 – Unia Hrubieszów
3.03 – Sparta Rejowiec Fabryczny
7.03 – Granica Dorohusk
10.03 – Sokół Konopnica

20979601_1513832242006783_1693259015_n

13 Sokół Adamów – 9 punktów, 16 – bramki strzelone 35 – bramki stracone

Trener Dariusz Dziewulski zaplanował, że jego zespół przygotowania do rundy rewanżowej rozpocznie 15 stycznia.

27/28.01 – Orzeł Unin
3/4.02 – Naprzód Skórzec
10/11.02 – Lewart Lubartów
17/18.02 – Pogoń II Siedlce
24/25.02 – Wektra Zbuczyn
3/4.03 – Promnik Łaskarzew
10/11.03 – Lutnia Piszczac

21370874_1238548102917465_6078955533353612806_n

14 MKS Ryki – 8 punktów, 17 – bramki strzelone 42 – bramki stracone

15 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 rozpoczną piłkarze MKS-u Ryki.

27.01 – Żyrzyniak Żyrzyn
3.02 – Granit Bychawa
10.02 – Proch Pionki
17.02 – Górnik II Łęczna
24.02 – Orzeł Unin
3.03 – Polesie Kock
10.03 – Zryw Sobolew

15 Roztocze Szczebrzeszyn – 5 punktów, 11 – bramki strzelone 30 – bramki stracone

15 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn.

27.01 – Sparta Rejowiec Fabryczny
3.02 – Brat Siennica Nadolna
10.02 – Start Krasnystaw
17.02 – Unia Hrubieszów
24.02 – Unia Rejowiec
3.03 – Włókniarz Frampol
10.03 – Tomasovia Tomaszów Lubelski (juniorzy starsi)

DSC_0576