Nasz rywal – Motor Lublin

W sobotę o godzinie 11 zawodnicy Hetmana rozegrają spotkanie z Motorem Lublin. Sparing odbędzie się na stadionie przy Królowej Jadwigi 8, jednak w przypadku dużych opadów może zostać przeniesiony na boiska za zamojską Rotundą. Dokładną informację podamy na klubowym Twitterze.

14.07.2017

Motor Lublin w nadchodzącym sezonie to główny kandydat to awansu do drugiej ligi. Klub został założony w 1950 roku. Przez dziewięć sezonów zespół występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W ostatnim sezonie zespół z Lublina o tzw. włos, okazał się słabszy od Garbarni i musiał obejść się smakiem w temacie awansu do drugiej ligi. Jednak ten sezon ma być już zdecydowanie lepszy co widać chociażby po wzmocnieniach jakich dokonuje Motor. Do tej pory żółto-biało-niebiescy rozegrali dwa spotkania sparingowe. W pierwszym uznali wyższość drugoligowego Radomiaka Radom (0:2), a w ostatnim spotkaniu wygrali z pierwszoligowym Górnikiem Łęczna 4:2. Na listę strzelców po stronie Motoru wpisywali się dwukrotnie Przemysław Szkatuła, Dawid Dzięgielewski oraz Kamil Majkowski. Motor wystąpił w następującym zestawieniu:

Skład wyjściowy: zawodnik testowany 1 – Patryk Słotwiński, Artur Gieraga, Michał Budzyński, Julien Tadrowski, Dawid Dzięgielewski, Kamil Cholerzyński, zawodnik testowany 2, Paweł Kaczmarek, Kamil Oziemczuk, Konrad Nowak

Zapraszamy serdecznie na to spotkanie sparingowe. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 11:00.

Kamil Gac