• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Jacek Szczyrba nowym trenerem juniorów starszych

Drużyna juniorów starszych Hetmana Zamość ma nowego trenera. Klub z ulicy Królowej Jadwigi 8 zatrudnił na tym stanowisku Jacka Szczyrbę, który do tej pory z powodzeniem prowadził Kryształ Werbkowice oraz Igros Krasnobród.

Jacek Szczyrba urodził się 26 maja 1978 roku. Jest wychowankiem Sekcji AMSPN Hetman Zamość. Karierę zawodniczą kontynuował w Willich Fortuna Główek, Hetmanie Zamość, Roztoczu Szczebrzeszyn, Hetmanie Żółkiewka, a na koniec swoją przygodę zakończył w Krysztale Werbkowice. To własnie w tym klubie odnosił również największe sukcesy na ławce trenerskiej, do których zalicza się awans do IV ligi. Jako trener prowadził również juniorów AMSPN Hetman Zamość oraz ostatnio Igros Krasnobród.

– Jest to młody, ambitny oraz perspektywiczny trener. Przyjście do naszego klubu Jacka Szczyrby nie oznacza, że kończymy współpracę z Krzysztofem Krupą. Zostaje on na stanowisku asystenta trenera pierwszej drużyny oraz koordynatora przedszkoli piłkarskich. Powodem zmiany w obsadzie sztabu szkoleniowego drużyny juniorów był natłok obowiązków zawodowych obecnego trenera – mówi dyrektor sportowy Hetmana Piotr Welcz.

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia oraz sukcesów w naszym klubie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KG