• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Damian Ziółkowski w Hetmanie!

Hetman nie zwalnia tempa po zakontraktowaniu Kacpra Skrzypka, nowym zawodnikiem naszego klubu został Damian Ziółkowski.

Zawodnik przyszedł do naszego klubu z Huczwy Tyszowce. W mijającej rundzie w lidze okręgowej strzelił, aż dwadzieścia osiem bramek w piętnastu spotkaniach ligowych, co daje średnią bliską dwóch bramek w każdym meczu ligowym. Damian znacząco przyczynił się do zdobycia pozycji lidera przez Huczwę po rundzie jesiennej. Prezentowany przez Damiana Ziółkowskiego poziom sportowy w lidze okręgowej wędrował zdecydowanie powyżej przeciętną. Piłkarz będzie miał teraz możliwość udowodnienie swoich umiejętności na poziomie czwartej ligi.

Zawodnik związał się z Hetmanem półtorarocznym kontraktem.

KG

Damian powodzenia w Zamościu!

 

s4_ziolkowski_robil_co_mogl_