• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Kacper Skrzypek zawodnikiem Hetmana

Kacper Skrzypek nowym zawodnikiem Hetmana, dwudziestodwuletni bramkarz podpisał dziś kontrakt z naszym klubem.

Nasz nowy zawodnik urodził się 14 stycznia 1994 roku w Lublinie. Przygodę z piłką rozpoczął w tamtejszym Sygnale. Następnie reprezentował barwy: Motor Lublin, Stal Poniatowa, TSVgg Stuttgart-Münster, Wisła Sandomierz, Hetman Żółkiewka oraz ostatnio u naszego ligowego rywala Stali Kraśnik. W rundzie jesiennej zawodnik rozegrał czternaście spotkań, w których został pokonany przez zawodników rywali tylko dwanaście razy.

– O wyborze Hetmana zadecydowały ambicje sportowe, walka o awans do trzeciej ligi, która jest tu celem numer jeden. Przy podejmowaniu decyzji kierowałem się świetnymi warunkami w klubie, a także osobą trenera bramkarzy Piotra Trześniewskiego – mówi Kacper Skrzypek.

Kacper powodzenia, i samych miłych chwil w naszym klubie.

Poniżej prezentujemy próbkę umiejętności Kacpra:

KG