• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Zobacz drużynę, zadaj pytanie

Zapraszamy w niedzielę, 31 lipca na godz. 17, na zamojski Rynek Wielki. Na scenie obok Ratusza zaprezentuje się w komplecie czwartoligowy zespół Hetmana Zamość. Trener Krzysztof Rysak i kapitan Szymon Solecki odpowiedzą na pytania kibiców.

 

W sobotę, 30 lipca o godz. 17 piłkarze Hetmana Zamość zagrają ostatni przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych mecz kontrolny. Dyspozycję zespołu trenera Krzysztofa Rysaka sprawdzi na stadionie w Starym Zamościu tamtejsza Omega, występująca w klasie okręgowej. Następnego dnia o godz. 17 kompletna ekipa zamojskich piłkarzy pokaże się w strojach meczowych podczas uroczystej prezentacji na scenie, na Rynku Wielkim w Zamościu. – Niektórzy wyjdą na scenę w strojach, w których najczęściej będziemy grali na własnym stadionie, a niektórzy – w strojach „wyjazdowych” – zapowiada Piotr Welcz, dyrektor i II trener Hetmana.
Oprawę muzyczną zapewni Dj Pex, a konferansjerkę poprowadzi zamojski dziennikarz sportowy, związany z „Kroniką Tygodnia” Piotr Orzechowski. Gościem honorowym będzie prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Krótkie przemówienia wygłoszą trener Krzysztof Rysak i kapitan Hetmana Szymon Solecki. Przedstawiciele zamojskiego zespołu odpowiedzą także na wybrane, najciekawsze pytania internautów.

Pytania dotyczące czwartoligowego zespołu Hetmana prosimy nadsyłać na adres mailowy klubu (sekretariat@kshetman.zamosc.pl).

MaSzt
czwartek, 28 lipca 2016