• ul. Królowej Jadwigi 8
  • 22-400 Zamość

  • tel. 533 697 006
  • e-mail: sekretariat@kshetman.zamosc.pl

  • nr konta: 36 1240 2816 1111 0010 6632 2190

Rusza program Hetman Cashback

Możesz oszczędzać i wspierać Hetmana Zamość, robiąc zakupy z kartą Hetman Cashback. Rejestracja do programu nic nie kosztuje, posiadacz karty ma natomiast możliwość uzyskania korzyści zakupowych i zostania sponsorem swojego ulubionego klubu.

Oszczędności przy zakupach i wsparcie piłkarskiej sekcji Hetmana Zamość – to idea programu Hetman Cashback. Robiąc zakupy u partnerów handlowych tego programu, możesz otrzymać do 5% Cashback i Shopping Points. Oznacza to, że na Twoje konto wróci do 5% kwoty zakupów. Dodatkowo 0,5% wartości Twoich zakupów zostanie przekazane na rzecz Hetmana Zamość. Wystarczy tylko okazać sprzedawcy kartę Hetman Cashback.

Karty będą wydawane już w niedzielę 24 lipca, podczas uroczystości reaktywacji Klubu Sportowego Hetman Zamość, na stadionie OSiR w Zamościu, w specjalnych punktach informacyjnych Hetman Cashback. Kartę będzie można otrzymać także tydzień później, na zamojskiej Starówce, podczas uroczystej prezentacji czwartoligowego zespołu Hetmana, oraz podczas każdego meczu ligowego i pucharowego na stadionie w Zamościu. Ponadto co jakiś czas będą w klubie organizowane spotkania, w trakcie których także będzie można przystąpić do programu.

Każdy odbiorca karty zostanie bezpłatnie zarejestrowany do systemu. Karta także jest bezpłatna, jednak mile widziane będą dobrowolne wpłaty na rzecz Hetmana – będzie to dodatkowa forma wsparcia, poza zakupami u partnerów handlowych programu Hetman Cashback.

Lyoness, jako podmiot obsługujący Program Cashback Hetmana Zamość zapewnia, że wszystkie korzyści będą wypłacane prawidłowo, więc zarówno Ty, jak i Twój ulubiony klub, będziecie zyskiwać przy zakupach u partnerów handlowych.

 

Lista partnerów handlowych Hetman Cashback oraz zapewniony procent oszczędności na zakupach dla uczestników programu:

 

Carrefour, ul. Lwowska 56 – 1%

Sobiepan, ul. Rynek Wielki 3 – 2%

Kura Domowa, ul. Lwowska 16 – 2%

Verona, ul. Rynek Wielki 5 – 2%

Verona, ul. Wyszyńskiego 13 – 2%

Juzwex, ul. Przemysłowa 4 – 3%

Vistula, ul. Przemysłowa 10 – 4%

Wólczanka, ul. Przemysłowa 10 – 4%

Top Secret, ul. Przemysłowa 10 – 3%

Top Secret, ul. Reja 21 – 3%

Apiko Miody Roztocza, ul. Staszica 19 – 2%

Interkres Meble, Sitaniec 126 – 2%

Biuro Turystyczne Quand, ul. Ormiańska 30 – 2%

Serwis Auto Technik, Majdan 62 – 3%

Elmax, ul. Przemysłowa 21 – 2%

Perła Urody, ul. Lwowska 26, nr lokalu 46 – 3%

Carrefour – 2%